niemowlę

Przerażające sceny rozegrały się na jednej z plaż. Kilkumiesięczne niemowlę znalazło się w ogromnym niebezpieczeństwie. Tym, co dodatkowo bulwersuje w tej sprawie, jest bezczelne zachowanie matki dziecka.

Niewiele brakowało, aby maluch stracił życie

Niewątpliwie sytuacje, w których rodzic traci z oczu swoje dziecko, nie należą do rzadkości. Wydaje się, że najczęściej maluchy gubią się w centrach handlowych, czy też podczas wakacji. Jednak to, co co wydarzyło się na jednej z brytyjskich plaż, wywołało ogromnie wzburzenie.

Do zdarzenia doszło na plaży w Wielkiej Brytanii w miejscowości wypoczynkowej Dymchurch. 32-letni Michael Currid udał się nad morze razem ze swoim ukochanym. Mężczyźni zamierzali miło spędzić czas. Tymczasem, niespodziewanie, dostrzegli niemowlę, które zmierzało w kierunku ruchliwej ulicy. Sytuacja była o tyle zaskakująca, iż wcześniej dziecko musiało pokonać schody prowadzące na plażę.

Oczywiście mężczyźni zaopiekowali się maluchem. Natychmiast rozpoczęli także poszukiwania opiekunów bobasa. Ze szkrabem na rękach Michael Currid podchodził do ludzi wypoczywających nad morzem. Niestety bez rezultatu. Dopiero po dłuższej chwili pojawiła się matka dziecka.

Zachowanie kobiety było co najmniej dziwne. Normalnie matka, której latorośl zgubi się, przeżywa skrajne emocje. Płacze, histeryzuje, krzyczy, a przede wszystkim jest bardzo zdenerwowana. Tymczasem mama niemowlaka z plaży nie wydawała się ani trochę przerażona faktem, że jej kilkumiesięczna pociecha zaginęła. Przypuszczalnie nawet nie zauważyła, że szkrab się od niej oddalił. „Nie była nawet zaniepokojona” – wyznał później 32-latek.

Kobieta spokojnie podeszła do Currida i bez mrugnięcia okiem odebrała swoje dziecko. Tym co bulwersuje jest fakt, iż matka nie podziękowała mężczyźnie, który pradwopodobnie ocalił jej potomka przed śmiercią. Mało tego, podchodząc do Michaela cały czas rozmawiała przez telefon i beztrosko kopała piłkę.

Co ciekawe, całą akcję poszukiwania opiekunów dziecka nagrał telefonem partner Currida. Filmik trafił poźniej na Tik Toka. Jak nie trudno się domyślić, bezczelna matka została skrytykowana przez internautów. „Idiotka nie zasługuje na to dziecko. Tak wiele złych rzeczy mogło się wydarzyć, a ona po prostu zjawia się z telefonem przyklejonym do ucha. Ten telefon znaczy chyba dla niej więcej niż własne dziecko. Trzeba ją pozbawić praw rodzicielskich, zanim stanie się coś gorszego” – grzmieli komentujący nagranie.

Źródło: Fakt, YouTube

  1. Przed nami niespokojna sobota. IMGW wydaje alerty meteorologiczne niemalże dla całego kraju
  2. Mocna deklaracja Kukiza. „Będę głosował tak, jak sobie Prawo i Sprawiedliwość zażyczy”
  3. Ojciec z synem wielokrotnie dopuścili się gwałtu. Wstrząsające szczegóły

Zobacz również: