wybuch gazu

Przy takich sprawach na myśl nasuwają się słowa, „na jakim świecie my żyjemy?”. To co wydarzyło się i tak naprawdę – trwało w Wielkopolsce od dłuższego czasu jest niewyobrażalne. Materiał przeznaczony jest dla ludzi o mocnych nerwach.

Ojciec z synem gwałcili… psy

Wstrząsające odkrycie w miejscowości Sośnica pod Pleszewem. Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy Dla Zwierząt Help Animals otrzymało zgłoszenie o znęcaniu się nad psem. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, doznali prawdziwego szoku. Dalszy wywiad wskazał też, co zwierzęta w tym gospodarstwie domowym przechodziły na co dzień.

Za wszystkim stali ojciec z synem. „Mieszkający tam mężczyzna gwałcił swojego psa. Przyznał się do zoofilii i powiedział, że to samo robił jego ojciec.” – czytamy w portalu o2.pl. To jednak nie wszystko, bowiem w toku sprawy wyszły jeszcze inne, przerażające szczegóły.

„Sunia była wygłodzona, nie miała dostępu do wody i jedzenia. Miała tak ciasno zaciśnięty łańcuch, że miała problemy z oddychaniem i ubytki sierści na szyi. Zwierzę panicznie boi się ludzi.” – opisuje wszystko portal o2.pl, powołując się na informacje z Kaliskiego Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt Help Animals.

Właściciel zwierzęta wobec mocnych dowodów nie miał wyjścia i przyznał się do wielokrotnego gwałtu na zwierzęciu oraz… zagłodzenia swojego poprzedniego psa. Jednocześnie przyznał, że takich samych aktów dopuszczał się jego ojciec.

„Nie wiemy dokładnie ile zwierząt padło jego ofiarą. Wszyscy wiedzieli, czego on się dopuszcza i milczeli.” – mówią w przerażających słowach członkowie Kaliskiego Stowarzyszenia Pomocy dla Zwierząt Help Animals.

Sprawą zajmie się teraz prokuratura. Mężczyźnie grozi surowa kara. Oczywiście, odebrano mu zwierzęta. Sunia będzie szukała nowego domu. Podobnie zresztą, jak ciężarna kotka.

źródło: o2.pl

  1. Magda Gessler igra z prawem. Niewiarygodne co zrobiła restauratorka
  2. Ponad 56-milionowe dofinansowanie dla policji. Wiemy na co pójdą pieniądze
  3. O tym się mówi. Przepracował tylko 1 dzień, dostał emeryturę. Kwota zwali Cię z nóg

Zobacz również: