wybuch gazu

Materiał, który opublikowano na łamach Wydarzeń telewizji Polsat niewątpliwie szokuje. Lekarze odesłali ciężarną kobietę ze szpitala z bólami porodowymi. Ta wkrótce urodziła dziecko. Porób odbył się w domowej łazience. Znamy szczegóły.

Odesłali ją ze szpitala, urodziła w łazience

Cały materiał Wydarzeń, krok po kroku opisał serwis polsatnews.pl. Kobieta miała rodzić w Szpitalu w Wejherowie. Pojechała tam, kiedy zaczął się poród. Miała regularne skurcze co około 8 minut, a na miejscu w szpitalu odeszły jej wody. To, co stało się później, ciężko sobie wyobrazić.

Lekarze stwierdzili, że to nie poród i odesłali kobietę do… domu. „Złapał mnie bardzo mocny skurcz, a on w ogóle był zdziwiony.” – opowiada pani Karolina o lekarzu, który ją badał. Ostatecznie zgodnie z zaleceniami lekarza udała się ze szpitala wprost do domu, gdzie po dwóch godzinach… urodziła dziecko. „Padłam tutaj, na kolanach.” – wskazywała na wizji miejsce w łazience.

To jednak nie koniec. „Dziecko po porodzie nie oddychało, urodziło się w zielonych wodach, owinięte pępowiną. Pani Karolina usunęła pępowinę i zaczęła masaż. Po chwili usłyszała oczekiwany płacz swojej córki.” – czytamy w przerażającej relacji na stronie polsatnews.pl. Co na to wszystko szpital w Wejherowie?

„Szpital w Wejherowie nie chce komentować sprawy, ponieważ nie wpłynęła oficjalna skarga. Placówka od prawie półtora roku jest jedynym szpitalem z porodówką w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.” – dodaje wskazany przez nas serwis internetowy. Z pewnością prędzej czy później pojawi się komentarz szpitala. Trzymamy rękę na pulsie i jeżeli tak się stanie, to od razu zamieścimy w naszym tekście stosowną aktualizację.

źródło: polsatnews.pl, Wydarzenia Polsat

  1. Kolejny problem ze szczepionką AstraZeneci. Polska zrezygnuje z tych preparatów?
  2. Oszust w rękach Policji. Nie uwierzysz, co wymyślił, by wyłudzić pieniądze
  3. Będą obostrzenia dla niezaszczepionych? Pojawiły się konkretne informacje

Zobacz również: