foto: Polsat/YouTube

„Piekło” – tak jednym słowem można skomentować to, co wyprawia się po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Skłócona jest najbliższa rodzina, ale też jego przyjaciele. Kilkadziesiąt godzin temu donosiliśmy o szokującym wpisie byłego Trubadura, Mariana Lichtmana w stronę menadżera Krawczyka, a teraz to Andrzej Kosmala postanowił zaatakować Lichtmana i… żonę wybitnego wokalisty. To, co napisał, aż nie mieści się w głowie…

Andrzej Kosmala dobitnie o Lichtmanie i Ewie Krawczyk

Burza po śmierci Krzysztofa Krawczyka, między innymi o jego majątek rozpętała się już jakiś czas temu. I choć wydawało się, że jego bliżsi targani emocjami wreszcie stonują nastroje, to nic bardziej mylnego. Najpierw Marian Lichtman opublikował treść szokującego SMS-a, którego pod osłoną nocy miał otrzymać od Andrzeja Kosmali. „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia.” – miał napisać Kosmala do Lichtmana. Teraz menadżer Krzysztofa Krawczyka ostro odpowiedział byłemu Trubadurowi, poruszył też Ewę Krawczyk.

„Ludzie Lichtman zwariował! Jeszcze wszystkie trupy z szafy nie wypadły!!! Czeka ciebie dużo nowości i prawdy. Czekam aż mnie podasz do sądu. Dlaczego Krzysztof tak nagle umarł, a tak się bardzo nim opiekowałeś razem z Ewą.” – pisze Andrzej Kosmala.

Niepokojące a zarazem zastanawiające jest zwłaszcza ostatnie zdanie. I to one oburzyło internautów. Ludzie są też już zmęczeni całą sytuacją. Ich zdaniem, Krzysztof Krawczyk nie zasłużył żeby po jego śmierci, wokół jego osoby działy się takie rzeczy. I do tego się przyłączamy. Jak każda osoba, tak i wybitny piosenkarz powinien zaznać spokoju wiecznego.

„Coś okropnego, co Wy wszyscy robicie z św. pamięci Panem Krzysztofem. Wszyscy. Co pieniądze robią z ludzi. Niewiarygodne.”, „To pan aferę robi w miejscu publicznym. Winny się tłumaczy czyli pan. Proszę uszanować żałobę po przyjacielu.” – czytamy w przykładowych komentarzach pod wpisem Andrzeja Kosmali.

źródło: Pomponik, Facebook

  1. Kolejne mocne oskarżenia pod adresem księdza. Ten wszystkiemu zaprzecza. Chodzi o przyjaciela kard. Dziwisza
  2. Szykują się dodatkowe pieniądze dla emerytów. Seniorzy zacierają ręce
  3. Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Piorunujące wrażenie? Mało powiedziane

Zobacz również: