wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Niezbyt długo małżeństwem nacieszyła się 18-letnia kobieta i jej świeżo poślubiony mąż. W noc poślubną rozegrał się prawdziwy dramat, którego panna młoda nie przeżyła. Media opisują szczegóły tego, co się stało.

Śmierć w noc poślubną

„Gdy 18-latka nagle zasłabła w trakcie ich nocy poślubnej, przerażony pan młody natychmiast wezwał pomoc. Niestety, ratownicy nie zdołali uratować kobiety, która przeszła atak serca w czasie upojnej nocy ze swoim ukochanym.” – czytamy w portalu Goniec.pl, który powołuje się na ustalenia o2.pl.

Wszystko co prawda nie rozegrało się w Polsce, a w Brazylii, ale i tak szokuje do tego stopnia, że łzy same płyną po policzkach. Do tego momentu, jak opisują świadkowie wszystko było, jak w bajce. Ślub, miłość i fantastyczna zabawa, ale wszystko przerwały sceny uniesienia w sypialni. To do niej małżonkowie udali się po weselu. W trakcie zbliżenia 18-latka nagle zasłabła.

„W trakcie miłosnych igraszek wybranka mężczyzny źle się poczuła i nagle zemdlała. Przerażony pan młody natychmiast pobiegł do sąsiada, skąd wezwał pogotowie.” – czytamy w portalu Goniec.pl. W międzyczasie mężczyzna wpadł na szalony pomysł, że skorzysta z pomocy taksówki, aby zawieźć swoją ukochaną do szpitala i odmówił przyjazdu karetce.

Przybyły na miejsce taksówkarz, obawiając się o konsekwencje prawne, nie chciał przewieźć kobiety do szpitala. I mężczyzna znów był zmuszony dzwonić po pogotowie. Wszystko to znacznie opóźniło akcję ratunkową. „Na miejsce zdarzenia ponownie wezwano karetkę pogotowia, która ostatecznie dotarła do chorej po godzinie od utraty przytomności. Ratownicy medyczni potwierdzili, że 18-latka przeszła atak serca i ma poważne trudności z oddychaniem.” – donosi Goniec.pl.

Kobieta zmarła w drodze do szpitala. Na jej ciele nie znaleziono żadnych niepokojących śladów, świadczących o udziale osób trzecich. „29-letni wdowiec jest zrozpaczony. Mężczyzna wyjawił, że zastanawia się teraz nad tym, czy będzie w stanie dalej mieszkać w domu, w którym doszło do dramatycznych wydarzeń.” – przytacza wszystko Goniec.pl.

źródło: Goniec.pl, o2.pl

  1. Kompromitacja policjantki. O mały włos, a doszłoby do tragedii (WIDEO)
  2. Znane supermarkety w opałach. Rząd ma dość omijania przepisów
  3. Koszmarny widok. Ciężko uwierzyć, jak wygląda grób Pawła Królikowskiego

Zobacz również: