Ewa Krawczyk nie radzi sobie

Wydawać się mogło, że powoli dobiega końca spór pomiędzy Marianem Lichtmanem, a Andrzejem Kosmalą, ale nic bardziej mylnego. „Nad grobem” Krzysztofa Krawczyka rozpętało się piekło. Chodzi już nie tylko o konflikt o majątek Krawczyka, ale też coraz ostrzejszą wymianę zdań, pomiędzy Lichtmanem, a Kosmalą. Nie uwierzycie jakiego SMS-a, miał otrzymać Lichtman od menedżera Krzysztofa Krawczyka. Jego treść trafiła do sieci.

Lichtman publikuje treść SMS-a, którego otrzymał od Andrzeja Kosmali

Tak przynajmniej twierdzi Marian Lichtman. Po śmierci Krzysztofa Krawczyka sytuacja jest coraz bardziej niespokojna. Trudno przewidywać, czy możliwe jest pojednanie nie tylko w rodzinie, ale i wśród przyjaciół wybitnego piosenkarza.

Marian Lichtman i Andrzej Kosmala już po śmierci Krawczyka zaczęli wymieniać się wzajemnymi „serdecznościami”, a kiedy wydawało się, że sprawa cichnie, znów rozpętało się piekło. Wszystko za sprawą wpisu, który na swoim Facebooku opublikował właśnie Marian Lichtman.

„Kochani Fejsbukowicze, wiem, że jesteście już zmęczeni wojną, którą wywołał Kosmala, ale nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej.” – rozpoczął swój wpis Marian Lichtman, a po chwili wkleił treść wiadomości SMS, którą miał otrzymać w nocy właśnie od menedżera Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja Kosmali.

„Czytajcie: „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?” Krzysiek w grobie się przewraca!!!” – pisze Lichtman.

Jak widać konflikt pomiędzy Lichtmanem, a Kosmalą trwa w najlepsze. Krzysztof Krawczyk mógłby w końcu zaznać spokoju wiecznego. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie stanie się to w najbliższym czasie. Z jednej strony toczy się batalia o spadek po piosenkarzu, a z drugiej Lichtman i Kosmala nie odpuszczają sobie nawzajem.

źródło: Goniec.pl, Facebook

  1. Olbrzymia awantura w Tatrach. Pobili się na parkingu. Do sieci trafiło nagranie (WIDEO)
  2. Dramatyczne chwile na cmentarzu. Nieprzytomną dziewczynkę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
  3. Kolejne ważne zmiany w obostrzeniach. Kiedy zostaną wycofane ostatnie z nich?

Zobacz również: