wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Lokalne media informują o dramatycznych wydarzeniach na jednym z cmentarzy. Po nieprzytomną dziewczynkę przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Na miejscu pracuje policja i prokurator. Już są wstępne ustalenia, co się wydarzyło.

Dramatyczne chwile na cmentarzu

Dziewczynka odwiedzała grób bliskich z rodziną. W pewnym momencie w wyniku prawdopodobnie niefortunnego zdarzenia, spadł na nią element pomnika. Jak donoszą media, dziewczyna straciła przytomność, a po zaalarmowaniu służb ratunkowych, dyspozytor zdecydował się skierować na miejsce zdarzenia Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Stan dziewczynki określany jest jako ciężki. „5-letnia poszkodowana w ciężkim stanie, drogą lotniczą, trafiła do szpitala w Poznaniu” – donosi lokalny portal Gniezno112.pl.

Wszystko wydarzyło się na cmentarzu w Łopiennie. Obiekt został tymczasowo zamknięty, a na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie przyczyn wypadku. „Nieoficjalnie wiadomo, że na 5-latkę spadła płyta z krzyżem. Dziewczynka upadając uderzyła się dodatkowo w głowę. Była nieprzytomna.” – ustalił nieoficjalnie portal Gniezno112.pl.

Na ten moment nie ma żadnych aktualizacji odnośnie stanu zdrowia poszkodowanej pięciolatki. Liczymy jednak, że nadejdą same pozytywne wieści.

źródło: Gniezno112.pl

  1. Kolejne ważne zmiany w obostrzeniach. Kiedy zostaną wycofane ostatnie z nich?
  2. Emerytka zniszczyła chłopcu dzień Pierwszej Komunii Świętej. Teraz może trafić za kratki
  3. Bójka na drodze ekspresowej S3. Szokujące zachowanie kierowcy

Zobacz również: