bójka na drodze
Foto:YouTube

Do szokujących scen doszło na drodze ekspresowej S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Jeden z kierowców nie utrzymał nerwów na wodzy. Sytuacja była naprawdę groźna. Musiała interweniować policja. Oto szczegóły zadziwiającego zajścia.

Niecodzienne sceny na drodze ekspresowej S3

Całe zdarzenie miało miejsce pod Gorzowem Wielkopolskim na ruchliwej drodze ekspresowej S3. Kilka dni temu, 2 czerwca po godzinie 16 przed jadącego lewym pasem peugota wjechał bus marki Volkswagen. Drugi z pojazdów poruszał się zdecydowanie wolniej niż pierwszy samochód.

Nieduża prędkość musiała mocno zdenerwować kierowcę peugota. Mężczyzna zajechał drogę Volkswagenowi, a następnie opuścił swój pojazd, zmierzając w kierunku busa. Jego zamiary z pewnością nie były pokojowe, gdyż wykrzykiwał niecenzuralne słowa w stronę człowieka, który prowadził Volkswagena. Ku przerażniu świadków, na koniec rozbił szybę w samochodzie dostawczym. To jednak nie wszystko. Po powrocie do swojego auta, ruszył tak szybko, że wjechał wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę.

Oczywiście na miejsce została wezwana policja. Funkcjonariusze przesłuchali uczestników zdarzenia drogowego. „Kierowca volkswagena przekazał policjantom, że nie zajechał nikomu drogi, a mężczyzna z peugeota wpadł w furię i nie dało się z nim prowadzić żadnej dyskusji. Po wycenie szkód w pojeździe zgłosi się ponownie do policjantów, by 38-latek odpowiedział za zniszczenie mienia” – przekazała policja z Gorzowa Wielkopolskiego.

Co stało się z krewkim kierowcą peugota? Mężczyźnie zabrano prawo jazdy. Oprócz tego, będzie musiał stanąć przed sądem. „Jego zachowanie i gwałtowne manewry zdecydowanie odbiegały od przyjętych norm. Stworzył zagrożenie w ruchu drogowym, niewiele brakowało by zderzenie z jadącą ciężarówką miało katastrofalne skutki. To sytuacja, która w ogóle nie powinna mieć miejsca. Sprawa 38-letniego kierowcy zostanie przez policjantów skierowana do sądu” – informują stróże prawa.

Źródło: Super Express

  1. Emerytka zniszczyła chłopcu dzień Pierwszej Komunii Świętej. Teraz może trafić za kratki
  2. Lech Wałęsa jest zadłużony? Poruszające wyznanie byłego prezydenta
  3. Pacjent zdemolował szpital. Olbrzymie straty, na miejscu pracuje policja. Wiadomo, co nim kierowało

Zobacz również: