źródło:Facebook/Kult

Kazik Staszewski ma problemy ze zdrowiem. Niepokojące zdjęcie trafiło do sieci i przeraziło fanów Kultu. Na fotografii Kazik jest w masce do inhalacji. Walka trwa – przeczytaliśmy w poście. Wiemy jaki jest powód złego stanu zdrowia wokalisty zespołu.

A zaczęło się od nagłego odwołania koncertów. Zaraz po tym w mediach społecznościowych zespołu pojawiła się informacja, iż przyczyną tak nagłej decyzji są problemy ze zdrowiem Staszewskiego. Do wiadomości, którą Kult dołączył także zdjęcie muzyka, gdzie ma on na sobie maskę tlenową.

Kazik Staszewski w złym stanie?

Kazik Staszewski ma problemy ze zdrowiem. Kult poinformował o złym stanie zdrowia w mediach społecznościowych. Lider zespołu zmaga się z „nagłą niedyspozycją wokalną”. Szczegółów jednak nie zdradzono. Nie wiadomo, co dokładnie dolega artyście, wiadomo jednak, że poważnie wpływa to na jego kondycję.

Nie wiadomo też jak długo Kazik będzie w niedyspozycji. Dlatego też zespół zadecydował o odwołaniu wszystkich najbliższych koncertów.

Jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu. Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze. Wkrótce poinformujemy o nowych terminach tych wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat – czytamy w oświadczeniu zespołu.

Fani wspierają Kazika

Fani Kultu wspierają Kazika Staszewskiego jak najlepiej potrafią – zwłaszcza w mediach społecznościowych. Pod wspomnianym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy mających dodać otuchy muzykom.

Proszę zdrowieć Panie Kazimierzu. Zdrowia.

Będzie dobrze,wróci wiosna Baronowo!:-)zdrówka!

Zdrowia Kaziu! Są w życiu pewne rzeczy jak podatki i Twoje zdrowie, więc czekamy na 110%…AVE.

Zobacz również: