fot. Youtube, Tygodnik Podhalański

W internecie furorę robi krótki filmik, na którym widzimy bójkę, do której doszło Palenicy Białczańskiej nieopodal Morskiego Oka. Nagranie publikujemy na końcu artykułu, a jak donosi Tygodnik Podhalański i z tego, co możemy usłyszeć na filmiku, do awantura wywiązała się o… miejsce parkingowe.

Awantura na parkingu. Dwóch mężczyzn pobiło się o… miejsce parkingowe

Na opublikowanym na samym dole tekstu nagraniu widać, jak dwóch mężczyzn zaczyna się wykłócać o miejsce parkingowe, szarpać, obijać, a następnie upadają razem na ziemię. Przypadkowi ludzie musieli rozdzielić krewkich mężczyzn. Jak się okazuje, powód awantury był bardzo błahy, a poszło o… miejsce parkingowe.

„Długi weekend sprawił, że do Zakopanego i okolic przybyły tłumy turystów. O skali nalotu najlepiej świadczą pękające w szwach parkingi. W Palenicy Białczańskiej o wolne miejsce było tak trudno, że kierowcy wszczęli bójkę.” – przytacza całą sprawę portal wMeritum.pl, publikując film przesłany do Tygodnika Podhalańskiego.

„Ku…. człowieku co Ty robisz?” – mówi kobieta do jednego z awanturujących się mężczyzn. „Uspokoisz się?” – dodaje mężczyzna. „Dobra, nie bijcie się” – dodaje kolejny z nich. Po chwili krewkich mężczyzn udaje się uspokoić, choć niewiele zabrakło, a na parkingu pod Morskim Okiem mogło dojść naprawdę do olbrzymiej tragedii.

Po chwili na miejscu zdarzenia pojawiła się zakopiańska policja. Funkcjonariusze spisali uczestników bójki, ale żaden z nich nie poniósł konsekwencji. Mundurowi poinformowali też, że nikt nie poniósł obrażeń, a jeśli któryś z nich chce, może dochodzić swoich praw na drodze cywilnej. „Panowie zostali upomniani i pouczeni o możliwości dociekania roszczeń – przekazał Tygodnikowi Podhalańskiemu oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, asp. sztab. Roman Wieczorek.

źródło: wMeritum.pl, Youtube, Tygodnik Podhalański

  1. Dramatyczne chwile na cmentarzu. Nieprzytomną dziewczynkę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
  2. Bójka na drodze ekspresowej S3. Szokujące zachowanie kierowcy
  3. Emerytka zniszczyła chłopcu dzień Pierwszej Komunii Świętej. Teraz może trafić za kratki

Zobacz również: