Piotr Woźniak-Starak
Foto: YouTube

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie niespełna dwa lata temu. Wiele osób zastanawia się jak wygląda w tej chwili nagrobek człowieka, który był jednym z najbogatszych Polaków. Trzeba przyznać, że miejsce, w którym spoczął producent rzuca się w oczy.

Piotr Woźniak-Starak będzie miał wyjątkowy nagrobek

Przypomnijmy, iż producent zmarł w sierpniu 2019 roku na skutek nieszczęśliwego wypadku na jeziorze Kisajno nieopodal Giżycka. Piotr Woźniak-Starak wypadł do wody z motorówki. Zwłoki mężczyzny odnaleziono dopiero po pięciu dniach poszukiwań.

Początkowo trumna z ciałem producenta spoczęła na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Warto dodać, iż pochówek Piotra Woźniaka-Staraka w tym miejscu wzbudził mnóstwo kontrowersji. Wielu zastanawiało się, czy takie posunięcie jest w ogóle legalne. Doszło nawet do rozprawy w sądzie w Giżycku. Sędzia uznał, iż grób nie spełnia wymogów, które są stawiane katakumbom.

Wkrótce jasne stało się, iż Fuleda nie będzie miejscem ostatecznego spoczynku tragicznie zmarłego mężczyzny. Jeszcze przed ogłoszeniem wyroku, najbliżsi zdecydowali o przeniesieniu urny z prochami Piotra Woźniaka-Staraka na cmentarz na warszawskich Powązkach.

W maju pojawiły się kolejne kontrowersje. Tym razem, z powodu zdjęć grobu producenta. Nie dość, iż był bardzo skromny, to do tego wyglądał dość osobliwie. W oczy rzucały się czarne deski i pręty. Wtedy pojawiła się informacja, że niebawem w tym miejscu wybudowany zostanie przez bliskich Piotra Woźniaka-Staraka nowy nagrobek.

Rzeczywiście, pogłoski okazały się prawdziwe. Od kilku tygodni na cmentarzu pracują fachowcy. Chociaż roboty nie zostały jeszcze zakończone, to trzeba przyznać, że już teraz monumentalny biały pomnik robi piorunujące wrażenie na osobach odwiedzających Powązki. Bez wątpienia Piotr Woźniak-Starak będzie miał niebawem godny nagrobek.

Patrząc na zdjęcia, trudno oprzeć się wrażeniu, iż ogromnych rozmiarów pomnik przypomina nieco domek. Grobowiec jest dość wysoki. Wydaje się, iż bliscy nie szczędzili pieniędzy, aby wybudować zmarłemu mężczyźnie odpowiedni nagrobek.

ZDJĘCIA GROBU MOŻESZ SPRAWDZIĆ W SERWISIE POMPONIK.PL, KLIKNIJ TUTAJ.

Źródło: Pudelek, Pomponik

  1. Chwile grozy w popularnym sklepie Żabka. Agresywny 26-latek już aresztowany
  2. Dorota Wellman poszła o krok dalej. TVP nie przeprosiło
  3. Nie żyje 3-letnie dziecko. 29-letnia kobieta w ciąży walczy o życie. Potworny wypadek

Zobacz również: