Policja/o2.pl

Incydent – a właściwie dwa incydenty – miały miejsce w miejscowości Końskie. Agresywny mężczyzna miał najpierw okraść sklep, po czym miał też grozić ekspedientom nożem. 26-latek został już schwytany przez policję.

Do zdarzenia miało dojść popołudniu w niedzielę, 6 czerwca. Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Końskich (woj. świętokrzyskie) otrzymali pilne zgłoszenie do jednego z miejscowych sklepów. Okazało się, że mowa była o popularnej w całej Polsce Żabce. Funkcjonariusze przez telefon mięli się dowiedzieć, że młody mężczyzna najpierw okradł Żabkę, a następnie wyciągnął nóż i groził ekspedientkom.

Końskie: agresor po czasie schwytany

Koniec końców sprawca zamieszania zbiegł z miejsca zdarzenia, pomimo interwencji personelu sklepu. Mundurowi jednak pojechali w stronę, w którą mężczyzna miał się oddalić. Napotkali go po drodze, dopasowując rysopis podany przez ekspedientki.

Co więcej okazało się, że 26-latek był już znany miejscowej policji. Również ze względu na liczne kradzieże. .

26-latek był niezwykle agresywny

Tak przynajmniej wynika z medialnych doniesień. Jak wynika z późniejszych relacji mężczyzna podczas interwencji był bardzo pobudzony, a wręcz agresywny. Groził on również policjantom i miał się też dopuścić ich znieważenie, co jak wiemy również jest karalne.

Mimo próby odwiedzenie mundurowych od wykonywania czynności, szybko został obezwładniony i schwytany. Wówczas policja informowała, że 26-letek przebywa już w celi.

We wtorek 8 czerwca mężczyznę doprowadzono już do prokuratury. Jak się dowiedzieliśmy zastosowano wobec niego dozór oraz zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwa w sumie może mu grozić bardzo surowy wyrok.

źródło: o2.pl

  1. Brak słów. Uciekający mężczyzna rzucił w policjanta dzieckiem (WIDEO)
  2. Nie żyje 2 letnia dziewczynka. Olbrzymia tragedia nad morzem. Trwa ustalanie przyczyn

Zobacz również: