policjant
zdjęcie ilustracyjne

Nieprawdopodobne. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami policji i był tak zdesperowany, by to zrobić, że w pewnym momencie rzucił w jednego z policjantów… dzieckiem. Szczegóły sprawy szokują. Wiadomo, co robił w przeszłości.

Mężczyźnie totalnie odbiło, rzucił w policjanta… dzieckiem

Ciężko uwierzyć w to, co się wydarzyło. Do wszystkiego doszło co prawda na Florydzie, ale sprawą żyje cały świat. Uciekający przed policyjnym pościgiem mężczyzna, w pewnym momencie postanowił rzucić w policjanta… dwumiesięcznym chłopcem.

Na całe szczęście dziecku nic się nie stało, ale przy okazji wyszło to, co mężczyzna ma na sumieniu. Jest podejrzany o znęcanie się nad dziećmi. Do sieci trafiło nagranie z całego zdarzenia, które publikujemy poniżej.

„36-letni John Henry James III ma na swoim koncie szereg zarzutów. Jest to m.in. przemoc wobec dzieci. Pościg za mężczyzną rozpoczął się na drodze stanowej nr 60 w Vero Beach, gdzie policjanci próbowali zatrzymać podejrzanego. Gdy zatrzymał się przy Taylor Pointe Apartments, po wyjściu z samochodu złapał swojego syna, dwumiesięcznego chłopca, który był z nim w samochodzie i rzucił dziecko w kierunku policjanta. Temu na szczęście udało się złapać dziecko.” – czytamy w portalu Gazeta.pl, który opisuje to, co się wydarzyło.

Zszokowany funkcjonariusz stwierdził na łamach New York Post, że uciekinier w pewnym momencie złapał dziecko, odwrócił się i rzucił nim w policjanta. Widać to na powyższym nagraniu.

To jednak nie wszystko, bowiem mężczyzna gryzł też policjantów czy był agresywny nawet w szpitalu. „Mężczyzna nie poddał się i próbował uciekać pieszo przez drzewa i budynki. Policjanci znów udali się w pościg za mężczyzną, który gryzł i szarpał się z policjantami, gdy ci próbowali go ująć. Gdy policjantom udało się umieścić podejrzanego w radiowozie, ten twierdził, że nie może oddychać i ma astmę. Aby zapewnić mu bezpieczeństwo, policja przetransportowała mężczyznę do pogotowia ratunkowego, gdzie dalej stawiał opór.” – czytamy w portalu Gazeta.pl.

źródło: Gazeta, New York Post

  1. Nie żyje 2 letnia dziewczynka. Olbrzymia tragedia nad morzem. Trwa ustalanie przyczyn
  2. Przerażające odkrycie w solarium. Dlaczego nikt wcześniej tego nie zauważył?!
  3. Ambitne plany TVP. Jacek Kurski chce podbić Europę Zachodnią i USA?

Zobacz również: