wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Olbrzymia tragedia w Jastarni. Nie żyje 2 letnia dziewczynka, którą na jednym z parkingów potrącił samochód. Znamy już część szczegółów, ale wszystkie przyczyny ustala policja, pod nadzorem prokuratora.

Nie żyje 2 letnia dziewczynka potrącona przez samochód

Policja przesłuchała już bezpośrednich świadków zdarzenia, a także zabezpieczyła nagrania monitoringu. Na jednym z parkingów w Jastarni, samochód osobowy śmiertelnie potrącił dziecko. Dwulatka zmarła niestety na miejscu.

„W niedzielę po południu 49-letni kierowca Mercedesa typu SUV wyjeżdżał z parkingu i potrącił 2-letnią dziewczynkę. Niestety dziecko zmarło.” – donosi portal o2.pl. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu jednego ze sklepów na ulicy Mickiewicza w Jastarni na Półwyspie Helskim.

„Do wypadku doszło na parkingu przed sklepem osiedlowym. 49-letni mieszkaniec Zabrza wyjeżdżał mercedesem z parkingu, wówczas doszło do potrącenia dziewczynki.” – przekazali mediom policjanci.

Wiadomo, że dziewczynka pochodziła z Wielkopolski, a na Półwyspie Helskim przebywała pod opieką swojego ojca. Policjanci przebadali kierującego samochodem na zawartość alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Również trzeźwy był ojciec zmarłej dziewczynki.

Na wtorek, 8 czerwca zaplanowano sekcję zwłok dwulatki. „W tej chwili gromadzony jest materiał dowodowy. Nie zostały zatrzymane żadne osoby. Nie ma w tej sprawie, na tę chwilę podstaw do sformułowania zarzutów. Przesłuchano ojca dziewczynki i kierowcę Mercedesa typu SUV. Jutro 8 czerwca odbędzie się sekcja zwłok dziecka.” – przekazała portalowi o2.pl Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, która zajmuje się tą sprawą.

źródło: o2.pl

  1. Przerażające odkrycie w solarium. Dlaczego nikt wcześniej tego nie zauważył?!
  2. Skandal „nad grobem” Krzysztofa Krawczyka. Marian Lichtman nie wytrzymał
  3. Ambitne plany TVP. Jacek Kurski chce podbić Europę Zachodnią i USA?

Zobacz również: