makabryczne odkrycie w solarium

Korzystasz z solarium? Po lekturze tego artykułu, możesz mieć spore obawy przed wejściem do kabiny. Myśl o tym, co przydarzyło się pewnej kobiecie, sprawia, że na ciele pojawia się gęsia skórka. 

Klientka chciała się opalić, zamiast tego znalazła zwłoki

Na dworze robi się cieplej, w związku z tym, coraz częściej odsłaniamy nasze ciało. Ze względu na to, wiele osób odwiedza teraz solarium. W ten sposób, za pomocą sztucznej opalenizny, chcemy wyglądać atrakcyjniej lub przygotować swoje ciała na ekspozycję na słońce. Jednakże historia pewnej kobiety, amatorki solarium, pokazuje, iż wizyta w tym miejscu zamiast przyjemności może dostarczyć koszmarnych wrażeń.

Do przerażającego zdarzenia doszło w austriackiej miejscowości Jennersdorf. Początkowo nic nie wskazywało na to, że niebawem wydarzy się dramat. Klientka postanowiła skorzystać z solarium. Kobieta weszła do kabiny około 14:30. Kiedy podniosła pokrywę łóżka, przeżyła ogromny szok.

Oczom klientki ukazało się ciało kobiety. Niestety 50-latka nie oddychała. Oczywiście natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Służby nie mogły jednak już nic zrobić, gdyż zostały wezwane zbyt późno. Lekarz stwierdził zgon klientki.

Warto podkreślić, iż cała sytuacja stała się przedmiotem śledztwa funkcjonariuszy policji. Po pierwsze, zastanawiające jest to, iż nikt z obsługi nie zauważył, iż 50-latka nie opuściła kabiny. Martwą kobietę, po dwóch godzinach, znalazła dopiero inna klientka.

Po drugie, śledczy sprawdzą z jakiego powodu klientka zmarła. Według wstępnych ustaleń, do zgonu kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie. Jednak pomimo to, zwłoki 50-latki trafiły do zakładu medycyny sądowej. To właśnie tam lekarz patolog dokona sekcji zwłok, która da odpowiedź na pytanie, dlaczego amatorka solarium zmarła.

Co ciekawe, śledczy przyjrzą się także znajdującym się w solarium urządzeniom. Wyniki oględzin lamp do opalania, łóżka i kabiny pozwolą ustalić, czy przyczyną śmierci kobiety nie był wadliwy sprzęt.

Źródło: Fakt

  1. Papież Franciszek ustala kościelne śledztwo? Chodzi o zbiorowy grób 215 dzieci
  2. Szykuje się powrót Donalda Tuska? „Jestem gotów zrobić wszystko, żeby PO nie przeszła do historii”
  3. Zasłabł w lesie i zmarł. Pomoc nie dojechała, bo… drogi były zablokowane. Kto za to odpowie?

Zobacz również: