wybuch gazu
zdjęcie ilustracyjne, fot. policja.pl

Ciężko znaleźć odpowiednie słowa, aby opisać to, co przeszła dwumiesięczna dziewczynka podczas swojego krótkiego życia. Jej matka została oskarżona o zabójstwo, a szczegóły sprawy wyciskają łzy nawet z największych twardzieli.

Matka zabiła dwumiesięczną córkę. Szczegóły wyciskają łzy

36-letnia mieszkanka Dąbrowy Górniczej została oskarżona o zabójstwo swojej dwumiesięcznej córki. Dziewczynka przeszła prawdziwe piekło, a szczegóły sprawy są wyjątkowo szokujące.

Jak mówią sąsiedzi zatrzymanej kobiety, ciąża była dla niej niezręczna, a jeszcze gorzej zrobiło się, kiedy urodziła córkę. Dziecko kiedy było głodne i płakało było bite przez matkę. Jednak to nie wszystko. „W trakcie śledztwa ustalono, że matka znęcała się nad córką od urodzenia.” – czytamy w portalu o2.pl.

„Przyczyną jej zgonu były doznane urazy głowy oraz zatrucie amfetaminą.” – przekazała z kolei Prokuratura w Katowicach. O całej sytuacji wiedzieli sąsiedzi kobiety i nieżyjącej już dziś dziewczynki. „Może dwa razy wyszła z nią na spacer. Z wózka czuć było, że nawet pieluchy ma niewymienione.” – wyjawili w rozmowie z gazetą „Fakt”.

Kobieta pomimo posiadania wyższego wykształcenia, zachowywała się, nie bójmy się tego powiedzieć, niczym potwór. Świadkowie mówią, że cały czas powtarzała „k***a, po co mi to dziecko”. „Matka sama miała być uzależniona od narkotyków, ale co gorsza podawała je córce, co wyszło na jaw po sekcji zwłok niemowlęcia. Dziewczynka była wychudzona, niedożywiona, a wezwani do mieszkania ratownicy mieli znaleźć ją leżącą w fekaliach.” – opisuje wszystko portal o2.pl, powołując się na ustawienia dziennikarzy Faktu.

źródło: o2.pl, Fakt

  1. Były reprezentant mówi o konflikcie w kadrze. Selekcjoner powinien zrezygnować z Lewandowskiego?
  2. Zaszczepiłeś się? Eksperci alarmują. Tego lepiej nie rób
  3. Andrzej Duda wystosował list do Tadeusza Rydzyka. „Proszę przyjąć moje serdeczne pozdrowienia”

Zobacz również: