nie żyje 20-latek
foto:YouTube

Sceny rodem z filmu sensacyjnego rozegrały się w jednym z polskich miast. W wyniku postrzału śmierć na miejscu poniósł 20-letni mężczyzna. Wiele wskazuje na to, iż mamy do czynienia z zaplanowanym morderstwem, a nawet egzekucją. Oto szczegóły nocnej strzelaniny. 

Nocna strzelanina w Żyrardowie

Do brutalnego morderstwa doszło w Żyrardowie około godziny 2 w nocy ze środy na czwartek. W bramie stała grupa mężczyzn. Nagle w ich kierunku podjechało BMW, w którym prawdopodobnie znajdowało się kilka osób. W pewnym momencie, z uchylonego okna w aucie padł strzał. Pocisk trafił w szyję 20-letniego mężczyzny, który zmarł na miejscu. Wg wstępnych ustaleń do zgonu doszło w skutek wykrwawienia.

Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci. Funkcjonariusze od razu przystąpili do oględzin. Oczywiście wszczęto śledztwo w sprawie morderstwa. Czynności nadzoruje prokurator. „O godzinie 2 w nocy w Żyrardowie doszło do zdarzenia, w wyniku którego zginęła jedna osoba. Policjanci prowadzą śledztwo w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie” – przekazała sierż. Monika Michalczyk z tamtejszej komendy policji.

Póki co, organy ścigania nie podały żadnych szczegółów dotyczących całego zajścia. Prawdopodobnie w trosce o dobro prowadzonego dochodzenia. Już teraz pojawiają się głosy, iż cała akcja została zaplanowana, a 20-latek nie jest przypadkową ofiarą. Internauci uważają, iż zabójstwo mężczyzny było niczym innym, jak brutalną egzekucją. „Jak można taki przypadek nazywać strzelaniną, kiedy z informacji wynika, iż był to pojedynczy strzał wskazujący na znamiona egzekucji, tak na marginesie to w tym wieku jest dużo przestępców parających się przede wszystkim dilerką”, „Co robił gówniarz o 2 w nocy. Myślę że to był młody przestępca”, „To likwidacja a nie strzelanina.” – możemy przeczytać w sieci.

Źródło: Fakt

  1. PiS zamierza wprowadzić kontrowersyjny zakaz. Rolnicy będą wściekli. Część gospodarstw zostanie zlikwidowana
  2. Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz? Sytuacja gwiazdy jest dramatyczna. Córki podjęły stanowcze kroki
  3. Makabryczne odkrycie w jednym z warszawskich mieszkań. Smród był nie do zniesienia

Zobacz również: