wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Poszukiwania 18-latki skończyły się najgorszym możliwym scenariuszem. Magda zaginęła w poniedziałek 24 maja i niestety dzisiaj znaleziono jej ciało w lesie. Zatrzymano osobę podejrzaną o związek z tragicznym zdarzeniem. Na ten moment policja nie udziela zbyt wielu informacji.

Koniec poszukiwań. 18-latka nie żyje

O zaginięciu 18-latki zrobiło się głośno w poniedziałek. Jak informowało między innymi Radio ZET, Magda pojechała na zakupy z miejscowości Świniec i ślad po niej zaginął. Wkrótce potem inne media informowały, że pod sklepem znaleziono jej skuter. Niestety, ale niedziela przyniosła najbardziej dramatyczne informacje. Dziewczyna nie żyje.

„Kilkudziesięciu funkcjonariuszy, grupa poszukiwawczo – ratownicza z psami i dronami przez kilka godzin prowadziła dziś mozolne poszukiwania na terenach pomiędzy Świńcem a Sulikowem. Niestety zrealizował się najczarniejszy z możliwych scenariuszy, około godziny 16 w lesie natrafiono na ciało kobiety.” – czytamy na lokalnym portalu internetowym kamienskie.info.

Wiadomo też tyle, że zatrzymano podejrzanego o związek z tą sprawą mieszkańca Sulikowa. Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie. Na ten moment nie wiadomo czy jest podejrzewany o dokonanie zabójstwa czy zostaną mu postawione inne zarzuty.

„Poszukiwania dziewczyny trwały od wielu dni. Policjanci przeszukiwali okoliczne lasy między Świńcem a Sulikowem. W niedzielę w lesie odnaleziono ciało nastolatki. Ani policja, ani prokuratura nie chce w tej chwili udzielać żadnych informacji w tej sprawie.” – potwierdza te informacje także portal Onet.pl.

źródło: kamienskie.info, Onet, Radio ZET, materiały prasowe

  1. Wypadli z balkonu. Wszystko nagrał przypadkowy przechodzień. Wideo bije rekordy popularności
  2. Oburzające kazanie księdza. Mówił o dzieciach. Jeden z rodziców nie wytrzymał. Poszedł do sądu
  3. Nie żyją trzy osoby. Dziecko cudem ocalało. Rzecznik szpitala przekazał najświeższe rokowania

Zobacz również: