fot.: Facebook/CNN

Całe Stany żyją wygraną w loterii Abbigail Bugenske. 22-latka wygrała w szczepionkowej loterii milion dolarów. Dziewczyna jest pierwszą osobą w stanie Ohio, której udało się wygrać tę kwotę. Jak mówi ona sama początkowo myślała, że to żart. Co więcej wciąż nie może w to uwierzyć – o czym mówiła w jednym z wywiadów

22-letnia Abbigail Bugenske w momencie, kiedy się dowiedziała o wygranej w loterii Vax-a-Million właśnie była w drodze do swoich rodziców w okolicach Cleveland. Wówczas miał do niej zadzwonić gubernator Ohio Mike’a DeWine’a.

Byłam całkowicie zaskoczona. Wciąż nie mogę w to uwierzyć. To była szalona noc – cytowała Abbigail lokalna stacja WLWT-5 w Cincinnati.

    Zaczęłam krzyczeć i moi rodzice myśleli, że coś jest nie tak. […] A kiedy wykrztusiłam, że wygrałam milion dolarów, będę milionerką, zanim naprawdę zaczęłam świrować, powiedzieli mi, żebym się uspokoiła i upewniła, że to nie był żart – relacjonowała dalej 22-latka.

Abbigail Bugenske wygrała okrągły milion w loterii szczepionkowej

Abbigail Bugenske to pierwsza osoba w stanie Ohio, która wygrała okrągły milion dolarów w rzeczonej loterii szczepionkowej. Zwyciężczyni zdradziła już dziennikarzom jak wyda wygraną. 22-letka deklaruje przeznaczenie części kwoty na cele charytatywne. Pozostałą część pieniędzy dziewczyna postanowiła zainwestować, a także sprawić sobie nowy samochód.

Co więcej nie planuje ona rezygnować ze swojej obecnej pracy, którą jak sama mówi bardzo lubi. Niedawno skończyło ona college i teraz pracuje dla firmy GE Aviation. Abbigail podjęła równocześnie studia magisterskie na Uniwersytecie Stanowym Ohio, gdzie wybrała ambitny kierunek – inżynieria lotnicza i kosmiczna.

22-latka to jedna z dwóch osób, których wygrane ogłoszono w środę wieczorem. Drugą osobą jest również bardzo młoda osoba. Drugi zwycięzcą okazał się 14-letni Joseph Costello z Englewood.

źródło: RadioZet.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Będzie loteria szczepionkowa? To już potwierdzone. Losowanie samochodów czy nagród pieniężnych rusza już za miesiąc
  2. Jest oficjalna data. Rząd deklaruje, że każdy dostanie skierowanie na szczepienie
  3. Polski episkopat o szczepionkach AstraZeneca i Johnson&Johnson. Katolicy nie powinni godzić się na szczepienie tymi szczepionkami

Zobacz również: