źródło: Facebook/Jammu Links News

Indie: ogromna burza medialna po ukazaniu się filmu na YouTube pewnego youtubera z New Delhi. Mężczyzna pokazał na nagraniu jak przywiązuje małego psa do balonów wypełnionych wodorem. W pewnym momencie zwierzę zaczęło odlatywać. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślne, jednak nie dla autora samego nagrania. Youtuber został aresztowany.

Oburzenie po opublikowaniu filmu było ogromne. Nie jest to pierwsza sytuacja, w której osoby działające w mediach przekraczają pewne granice. Nawet nie raz zakrawające o przestępstwo. Choć te sytuacje polskich infuencerów docierają do nas najszybciej. Wiele szokujących sytuacji dzieje się za granicą. Jednym z przykładów jest właśnie film indyjski youtuber z Indii Gaurav Sharma. Sprawa stała się na tyle głośna, że zainteresował się nim portal Jammu Links News.

Indie: szokujące zachowanie youtubera

Film, który pojawił się na kanale przedstawia sytuację, gdzie mężczyzna dla żartu przywiązał swojego psa do balonów. Sęk w tym, że były one napełnione wodorem, pies (red. rasy Pomeranian), natomiast był na tyle lekki  że zaczął odlatywać. Na szczęście autor nagrania zdążył zareagować i do tragedii nie doszło. Jednak sam fakt, że 32-latek naraził zwierzę na bezpieczeństwo był podstawą do zgłoszenia sprawy na policję.

Vloger z New Delhi ma na swoim kanale ponad 4-milionową widownię. Nietrudno było udowodnić mu przestępstwo na podstawie wrzuconego przez niego filmu. Mężczyznę niedługo później aresztowano, 21 maja zaś usłyszał on już zarzuty dotyczące okrucieństwa wobec zwierząt.

Po wszystkim vloger usunął rzeczonego nagranie i wyraził skruchę. Zapewniał, że nie on złych intencji, jednak po czasie zrozumiał, że jego koncept na film był zwyczajnie nie przemyślany, a co za tym idzie nieodpowiedzialny. Ponadto przeprosił swoich widzów i apelował, aby nie inspirowali się jego pomysłem.

źródło: popularne.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. 14-latka wsiadła do samochodu 23-latka. Później przeżyła piekło. Sprawca zatrzymany
  2. Tak „przywitano” oskarżonego o zabójstwo 11-latka Tomasz M.? Mrożące krew w żyłach nagranie krąży po sieci
  3. Strzelanina na zajezdni kolejowej. „Jest wiele ofiar śmiertelnych i rannych”. Nie milkną syreny

Zobacz również: