Biedronka

Dziś obchodzimy Dzień Matki. Zasypujemy nasze mamy prezentami, a chce nam to ułatwić sieć Biedronka, która tylko na dzisiaj przygotowała wyjątkową ofertę oraz szereg innych promocji. Warto zapoznać się ze szczegółami.

Wyjątkowy prezent na Dzień Matki od Biedronki

Sieć Biedronka przyzwyczaiła już swoich klientów do częstych akcji promocyjnych. Część z nich pojawia się w ofercie regularnej co tydzień, a część z wyjątkowych okazji, do jakich zaliczymy chociażby Walentynki czy obchodzony dziś Dzień Matki. I to właśnie z jego okazji, Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę oraz cały szereg innych promocji.

Nie lada gratką są kwiaty, a konkretnie sposób ich dostarczenia do mamy. „Kwiaty na Dzień Matki to bardzo powszechny i lubiany prezent. Nie wszyscy będą mieli okazję dostarczyć go osobiście. Naprzeciw takim osobom wychodzi sieć sklepów Biedronka.” – czytamy w portalu o2.pl.

O co takiego chodzi? Otóż tylko 26 maja, czyli w Dzień Matki Biedronka oferuje darmową dostawę prezentów, a więc nie tylko kwiatów, ale i wszystkich innych produktów z oferty na Dzień Matki pod wskazany adres! „Promocja dotyczy prezentów na Dzień Matki. Przy zamówieniu za minimum 39,99 zł, kurier dostarczy prezent bez dodatkowych opłat.” – donosi o2.pl.

Jak zatem zamówić prezent na Dzień Matki z darmową dostawą? Należy go zamówić w Biedronce za pomocą aplikacji Glovo. Warto też przypomnieć, że dostawa realizowana jest w 34 różnych miastach na terenie całej Polski. Czy Twoje miasto lub miejscowość jest objęta promocją, sprawdzisz na poniższej mapce.

Biedronka dostawa

To jednak nie koniec okazji na Dzień Matki w Biedronce. Sieć przygotowała także różne promocje, vouchery 100%, czy 2 produkty w cenie 1. Ze szczegółami można zapoznać się na oficjalnej stronie portugalskiej sieci handlowej. Dostępne są tam m.in. vouchery 100% za zakupy perfum czy drugie opakowanie lodów za 1 zł. Również z tych pyszności czy pięknych zapachów można skorzystać podczas Dnia Matki.

źródło: o2.pl, Biedronka

  1. Niecodzienny widok na grobie Krzysztofa Krawczyka. Można się popłakać
  2. Wstrząsające wieści ze świata. Zamordowali 16 osób, w tym dzieci. Ciała spalili
  3. Rusza wsparcie dla seniorów. Rząd przekazał sensacyjne wieści. Potwierdził je Michał Dworczyk

Zobacz również: