Krzysztof Krawczyk

Minęły już blisko dwa miesiące od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wokalista nie znika jednak z nagłówków gazet i portali internetowych. Niestety, doniesienia o jego rodzinie, co tu dużo mówić, nie są optymistyczne. Tym razem jednak to, co zostało opublikowane w sieci porusza. I to jak bardzo. Patrząc na grób Krzysztofa Krawczyka trudno się nie wzruszyć. Publikujemy zdjęcia.

Wzruszający widok na grobie Krzysztofa Krawczyka

Zdjęcia z miejsca pochówku Krzysztofa Krawczyka opublikował na Facebooku jego wieloletni przyjaciel i menadżer, Andrzej Kosmala. Choć sam widok dziesiątek zniczy nikogo nie dziwi, bowiem po dzień dzisiejszy grób Krawczyka odwiedzają rzesze fanów, to najbardziej wzruszająca rzecz dostrzegamy na krzyżu.

„W drodze powrotnej odwiedziliśmy oczywiście Krzysztofa w miejscu jego ostatniego spoczynku, a potem Ewę w Jedliczach. Nie mieliśmy sił rozmawiać o podłości ludzkiej, która dotyczy bardzo skomplikowanej sprawy stosunków z synem. Krzysztof ratowanie świata widział nie w sferze swoich prywatnych problemów tylko szerzej co wyśpiewywał w swoich piosenkach!” – pisze Andrzej Kosmala pod zdjęciami, które publikujemy niżej.

Na krzyżu przy grobie Krzysztofa Krawczyka dostrzegamy plik kartek z rysunkami, przedstawiającymi podobizny Krzysztofa Krawczyka. „Ich autorami są dzieci.” – pisze Goniec.pl. To tylko doskonale obrazuje, jak olbrzymią popularnością cieszył się Krawczyk. Słuchali go najstarsi, średni, ale i najmłodsi.

fot. Andrzej Kosmala, Facebook
fot. Andrzej Kosmala, Facebook

„Ja tez bylam na grobie u Pana Krzysztofa nigdy go nie zapomne”, „Przepiekny widok, swiadczy o tym, ile Krawczyk znaczyl dla Polaków” – komentują internauci zdjęcia, które zamieszczono w mediach społecznościowych.

Andrzej Kosmala, autor zdjęć to menadżer i wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. To on, jako pierwszy, na swoim Facebooku poinformował o śmierci artysty. „Ponoć ostatnie słowa, jakie od niego usłyszał, brzmiały „prowadź wodzu”. Kosmala wziął je sobie naprawdę do serca i cały czas dba o to, by ten parostatek płynął przed siebie, a pamięć o legendarnym polskim artyście nigdy nie zniknęła.” – przytacza portal Goniec.pl.

źródło: Goniec.pl, Facebook

  1. Rusza wsparcie dla seniorów. Rząd przekazał sensacyjne wieści. Potwierdził je Michał Dworczyk
  2. Wstrząsające wieści ze świata. Zamordowali 16 osób, w tym dzieci. Ciała spalili
  3. Tatiana Okupnik nieuleczalnie chora. Szczere wyznanie gwiazdy. „Boli jak cholera”

Zobacz również: