źródło fot.: YouTube/KWPBydgoszcz

Bydgoszcz: miejscowa policja poszukuje kobiety w starszym wieku, który miesiąc temu miała robić zakupy w aptece. Jak się później okazało seniorka zapłaciła używając nie swojej karty płatniczej. Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy udostępniła w sieci nagranie w calu odnalezienia kobiety.

Do zdarzenia miało dojść już 16 marca 2021 roku. Około godz. 12.30, kiedy ktoś użył skradzionej wcześniej karty. Policja zajęła się sprawą po tym, kiedy zgłoszono kradzież – nie tylko karty – ale i całego portfela. Kobieta, która weszła w posiadanie karty miała zapłacić nią zbliżeniowo.

Jak się później okazało, po obejrzeniu monitoringu z apteki przy ul. Kruszwickiej 1, złodziejem okazała się być seniorka. Do tej pory jednak policja nie ustaliła tożsamości kobiety. W celu jej odnaleziona KWP umieściło w sieci fragment nagrania monitoringu, gdzie znajduje się wizerunek kobiety. Co prawda była ona w masce, jednak osoba, która ewentualnie rozpozna kobieta nie powinna mieć wątpliwości.

Bydgoska policja zbiera informacje mogące pomóc w odnalezieniu kobiety.Wszelkie informacje na temat tożsamości kobiety należy zgłosić policji. Można to zrobić osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 63.

Poznajesz kobietę z nagrania?

źródło: o2.pl/KWP Bydgoszcz

ZOBACZ TEŻ:

  1. Amsterdam: strzelanina na północy miasta. To jedna z największych akcji policyjnych w ostatnim czasie
  2. Gdańsk: bójka w korku na obwodnicy. W ruch poszły pięści, a nawet gaz

Zobacz również: