Polsat

Pojawiła się dziś informacja, iż popularny program stacji Polsat znika z anteny. Na Instagramie „Naszego Nowego Domu” pojawiła się informacja, iż zastąpi go program prowadzony przez Annę Guzik.

Program „Nasz nowy dom” jest emitowany przez stację Polsat od 2013 roku. Sygnowany nazwiskiem znanej prowadzącej Katarzyny Dowbor ma niebawem zniknąć z anteny. Natomiast program, który wskoczy na miejsce remontowego show również będzie utrzymany w konwencji pomocy ludziom. Jest to zupełnie nowa seria ramówki Polsatu.

Polsat: jaki program zastąpi „Nasz nowy dom”?

W miejsce programu „Nasz nowy dom” pojawi się zupełna nowość stacji zatytułowana „Wolni od długów”. Na miejsce Katarzyny Dowbor już w przyszłym tygodniu zobaczymy Annę Guzik. Jak wynika z doniesień portalu onet.pl widzowie w programie będą mogli śledzić losy osób, które wpadły w tzw. spiralę długów. Emisja pierwszego odcinka serii przypada już na 27 maja 2021 roku o godz. 20.00 na antenie stacji Polsat.

Na Instagramie pojawił się post, na którym widzimy zarówno Annę Guzik jak i Katarzynę Dowbor. Zamysł zdjęcie zapewne opierał się też na symbolicznym przekazaniu czasu antenowego między gwiazdami.

Program »Nasz nowy dom« uświadomił wielu z nas, jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy. Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program »Wolni od długów« jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami – skomentowała Anna Guzik.

Już dziś (19.05.2021) i jutro (20.05.2021) na antenie stacji Polsat będziemy mogli zobaczyć ostatnie odcinki tej serii programu „Nasz nowy dom”.

źródło: onet.pl, Instagram

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Dowbor dementuje plotki. Zdradziła tajemnice programu Nasz nowy dom
  2. Burza na antenie Polsat News. Posłanka nieco przesadziła? Goście skwitowali sytuację śmiechem
  3. Kolejna afera wokół 16-letniej Roxie po programie Telewizji Polskiej. Co tym razem?

Zobacz również: