nóż zabójstwo
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

Takie informacje szokują najbardziej. Kiedy ginie dziecko, które miało przed sobą całe życie. Czterolatek został w brutalny sposób zadźgany nożem, a jego ciało porzucono na ulicy. Ciężko nie uronić łzy.

Czterolatek zadźgany nożem, jego ciało porzucono na ulicy

O sprawie rozpisują się największe polskie portale internetowe, a także media zagraniczne. Wszystko rozegrało się w Stanach Zjednoczonych w Dallas i poruszyło cały świat. Tamtejsza policja prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa czterolatka, którego ciało znaleziono w miniony weekend na jednej z ulic.

„Chłopiec wcześniej został porwany z domu, a w sprawie zatrzymano 18-letniego Darriynna Browna. Usłyszał już pierwsze zarzuty.” – czytamy w portalu Interia.pl. Szczegóły szokują. Z relacji mamy chłopca wynika, że ten spał, kiedy został przerwany przez Darriynna Browna, który wszedł do ich domu tylnymi drzwiami. „Zwłoki czterolatka znaleziono kilka godzin później. Ktoś zadzwonił pod numer 911 około 5:30 rano, zgłaszając, że w południowo-zachodniej dzielnicy The Woods w Dallas leży ciało dziecka. Było zmasakrowane.” – przytacza Interia.pl.

Sekcja zwłok ma wyjaśnić dokładną przyczynę śmierci dziecka, ale biegli nie mają żadnych wątpliwości, że co najmniej kilkukrotnie został on dźgnięty przez porywacza ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem.

Policjanci z Dallas, a konkretnie oficer prasowy, udzielający wywiadu nie krył wzruszenia i łez. „Nawet my, policjanci, jesteśmy w szoku. Jesteśmy wściekli z powodu tego, co stało się z małym dzieckiem.” – powiedział na łamach stacji CNN.

źródło: Interia.pl, CBS News, CNN

  1. Czy Pfizer jest skuteczny na indyjski wariant? Przełomowe wyniki badań trafiły do mediów
  2. „Jedno potężne łupnięcie”. Jasnowidz Jackowski z przerażeniem w oczach o najnowszej wizji
  3. Bulwersujące zachowanie księdza podczas Pierwszej Komunii Świętej. Te słowa skierował w stronę dzieci (WIDEO)

Zobacz również: