Jasnowidz Krzysztof Jackowski straszy listopadem

Najbardziej znany jasnowidz w Polsce, Krzysztof Jackowski kolejny raz podzielił się swoją wizją. I co tu dużo ukrywać, wizjoner z Człuchowa znów nie ma dla nas dobrych informacji. Zdaniem jasnowidza, latem doświadczymy czegoś przeraźliwego. „Jedno potężne łupnięcie” – przyznaje.

Wstrząsająca wizja jasnowidza Jackowskiego

Najnowszą przepowiednię Jasnowidz Jackowski wygłosił standardowo już na swoim kanale Youtube, gdzie gromadzi dość spore grono odbiorców. Ostatniej transmisji na żywo wnikliwie przyjrzeli się dziennikarze Super Expressu. Z ust Jackowskiego padły mrożące krew w żyłach słowa.

Podczas swojej wizji Krzysztof Jackowski przywołał nadchodzące lato. Jednak to nie pogoda stanowiła najbardziej interesujący moment przepowiedni, a to, co ma wydarzyć się na świecie. „Dopóki na świecie, a być może na Bliskim Wschodzie nie stanie się jedno potężne łupnięcie i żółty błysk, wrota do działań nie są otwarte. Ale jeżeli to łupnięcie nastąpi, wrota do działań się otworzą.” – powiedział w pewnym momencie z przerażeniem w oczach Jasnowidz Jackowski.

Jego wypowiedź nie jest do końca zrozumiała. Można dwuznacznie odebrać stwierdzenie „wrota do działań”. Interpretację pozostawiamy Państwu, ale niewątpliwie, przerażające są słowa „jedno potężne łupnięcie”. Wydaje się, że kolejny raz Jackowski w swoich myślach zobaczył poważny konflikt zbrojny. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że sam nie jest pewien, czy dojdzie do tego na Bliskim Wschodzie czy gdziekolwiek indziej. Tak czy siak, pozostaje mieć nadzieję, że tym razem jego przepowiednia się nie sprawdzi, a lato będzie wyjątkowo spokojne.

źródło: Super Express, Youtube

  1. Europejska Agencja Leków zmienia zalecenia co do szczepionek Pfizera. Wiadomo dlaczego
  2. Są wyniki sekcji zwłok dwóch nastolatków. Wiadomo, co wydarzyło się nad Odrą
  3. Bulwersujące zachowanie księdza podczas Pierwszej Komunii Świętej. Te słowa skierował w stronę dzieci (WIDEO)

Zobacz również: