gwałt
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

Tą sprawą żyje cała Polska. Przyjrzeli się jej dziennikarze Polsat News, a szczegóły mają zostać odkryte podczas programu „Państwo w Państwie” już dzisiaj, o godzinie 19:30. Co wiadomo na ten moment? Sporo. Sprawdź szczegóły.

Czy rolnik zgwałcił kochanka swojej żony?

Tak twierdzi sąd, który wymierzył mężczyźnie surową karę, 5,5 roku pozbawienia wolności. „Przez 6 lat trwania procesu bratu nie byli w stanie udowodnić nic. Jest skazany za plotki, jedna pani drugiej pani, dziękuję – 5 i pół roku więzienia” – tłumaczy siostra skazanego rolnika. Szczegóły sprawy publikuje internetowe wydanie Polsat News.

Okazuje się, że wspomniany rolnik przyłapał swoją żonę na zdradzie z mężczyzną, którego zatrudniał na swoim gospodarstwie. „To działo się w zlewni mleka, na stole. Ja stałem za oknem i słyszałem, co się działo (…) Stałem pod tym oknem, słuchałem i płakałem.” – opowiada rolnik o momencie, w którym nakrył swoją żonę na zdradzie.

Sprawa nie jest do końca jasna, co teraz?

Kiedy sprawa zdrady wyszła na jaw, rolnik postanowił wydalić pracownika z gospodarstwa, a ten zaczął oskarżać swojego byłego już pracodawcę o molestowanie i gwałt. Pracownik zeznał, że miał być molestowany w stodole. Biegli sądowi stwierdzili, że te zeznania są niewiarygodne. „W chwili, gdy miało dojść do przestępstwa… stodoła nie istniała, zbudowano ją kilka lat później.” – czytamy na łamach Polsat News.

Mimo tego, rolnik został uznany winnym i skazany na 5,5 roku więzienia. Sprawa może mieć też drugie dno. „Po 6, 8 latach sobie przypomina? (…) Tak zeznał jakby Grzesiek (skazany rolnik – przyp. red.) miał 6 rąk. Bo dwoma rękami go trzymał, dwoma rękami za biodra, a dwoma jeszcze wkładał mu, że tak powiem, no to co? Miał 6 rąk?” – mówi zszokowana matka rolnika.

Sam rolnik twierdzi, że został wrobiony przez byłego pracownika i swoją żonę po tym, jak nakrył ich w intymnej sytuacji. „Żona oferowała duże sumy pieniędzy za zeznawanie przeciwko niemu w sądzie. Jest również osoba, która opowiada o tym, że kochanek straszył ją pobiciem, jeżeli w sądzie nie zezna po jego myśli. Rodzina rolnika podkreśla też, że jeden z sędziów prowadzących sprawę ma być znajomym żony.” – czytamy na Polsat News. Rolnik ma mieć nagrania z rozmów, podczas których żona chciała przekupić mężczyznę zeznającego przeciwko niemu.

źródło: Polsat News

  1. Olbrzymia awantura w trakcie gali Fame MMA. Wparowali do klatki tuż po ogłoszeniu werdyktu
  2. Zakończono poszukiwania nastolatków. Potwierdziły się najgorsze wiadomości
  3. Potężne burze z gradem i silny wiatr. To już dzisiaj. IMGW wydało ostrzeżenia

Zobacz również: