foto: Facebook/OSP KSRG Michałowice

OSP KSRG Michałowice przekazało smutne wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych. 26-letnia strażak Basia zginęła w wypadku samochodowym. Kobieta od lat służyła w Ochotniczej Straży Pożarnej. Co więcej w dniu śmierci była już w 9. miesiącu ciąży.

Kobieta wraz ze swoim nienarodzonym dzieckiem zginęła 2 maja. Do tragicznego wypadku doszło na trasie z Prudnika do Nysy na Opolszczyźnie. W Namysłowicach 25-letni kierowca Citroena nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas. Czołowo zderzył się z jadącym na przeciw samochodem marki Volvo.

Strażak Basia jechała na miejscu pasażera Citroena. Kobieta w ostatnim miesiącu ciąży zginęła na miejscu. Niestety dziecka również nie dało się uratować. Kierowcy obu samochodów przeżyli, jednak z obrażeniami. Sprawą zajmuje się już policja i prokuratura. Okoliczności zdarzenia są już wyjaśniane.

26-letnia Basia, która zginęła w wypadku była też druhną OSP KSRG Michałowice. Jednostka, w której służyła pożegnała ją krótkim wpisem na Facebooku. Oprócz kilku słów, które jednak chwytają za serce, w sieci pojawiła się też fotografia kobiety.

źródło: o2.pl/Facebook

  1. Nie żyje Bronisław Cieślak. Słynny porucznik Borewicz miał 77 lat
  2. Zmarł Michael Collins. Członek misji kosmicznej Apollo 11 odszedł w wieku 90 lat
  3. Śląsk: Chciał się zaszczepić mając we krwi 3 promile alkoholu. Skończyło się tragicznie

Zobacz również: