foto: Śląska Policja/RMF FM

Śląsk: 56-letni mężczyzna jechał zaszczepić się przeciw covid-19. Po drodze do punktu szczepienia doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca Fiata Pandy stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w rowie. Na szczęście tragedia zakończyła się jedynie na uszkodzonym samochodzie.

Do zdarzenia doszło na jednej z dróg we wsi Ożarowice (województwo śląskie). Mężczyzna w drodze na szczepienie miał stracić panowanie nad samochodem i wypaść z drogi na łuku. Auto dachowało, po czym zatrzymało się w przydrożnym rowie.

Służby otrzymały wiadomość o zdarzeniu około godziny 17.30. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że kierowca jest pod wpływem alkoholu, co wyczuli funkcjonariusze.

Badanie wykazało, że we krwi mężczyzna miał ponad 3 promile. Policja z Tarnowskich Gór – położonych około 30 km od wsi, w której doszło do wypadku – podała do informacji publicznej tylko fakt, że mężczyźnie nic się nie stało.

źródło: RMF24/PAP/Śląska Policja

ZOBACZ TEŻ:

  1. Strzelanina na stacji paliw: „zatrzymano poszukiwanego mężczyznę”
  2. Drastyczny wypadek w Małopolsce. Kierowca wylądował na dachu pobliskiego budynku
  3. Policjanci z Gdańska przyłapani na gorącym uczynku. Wszystko nagrał przypadkowy kierowca
  4. Zatrzymano 3 policjantów podejrzanych o udział w grupie przestępczej. Mowa o prowadzeniu klubów go-go i wyłudzaniu pieniędzy

Zobacz również: