Grzegorz Markowski
Foto: YouTube

Ta wiadomość nie ucieszy fanów Perfectu. Lider grupy, Grzegorz Markowski właśnie oznajmił, iż z powodu poważnych problemów ze zdrowiem, nie będzie już więcej występował z zespołem.

Stan zdrowia nie pozwala na to, aby Grzegorz Markowski mógł koncertować

Niewątpliwie zespół Perfect to legenda polskiej sceny muzycznej. Prawdopodobnie piosenki takie jak „Autobiografia”, czy „Nie płacz Ewka”, nucą Polacy w różnym wieku. Niestety, właśnie pojawiła się wiadomość, iż wielbiciele grupy już nie zobaczą jej na żywo w dotychczasowym składzie. Tę smutną informację przekazał sam Grzegorz Markowski.

Niespodziewanie lider grupy ogłosił w mediach społecznościowych, iż nie będzie już koncertował z Perfectem. W tym celu Grzegorz Markowski posłużył się Facebookiem swojej córki Patrycji. „Korzystając z uprzejmości mojej córki, pragnę Wam coś przekazać za pośrednictwem Jej profilu.” – zaczął swoją wypowiedź muzyk.

Oczywiście, Grzegorz Markowski wyjaśnił, co skłoniło go do podjęcia tak trudnej decyzji. Okazuje się, że to epidemia COVID-19, a także poważne problemy zdrowotne, z którymi musi się borykać. „To było przed pandemią. Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie – to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył.” – czytamy w oświadczeniu artysty.


Z wpisu autorstwa wokalisty dowiadujemy się również, iż Markowski rezygnuje z występów na żywo z szacunku do swoich wielbicieli. „Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja.” – tłumaczy Grzegorz Markowski.

Trzeba jednak podkreślić, iż na koniec wpisu, gwiazdor dał fanom nadzieję na choć jeden pożegnalny koncert. „Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny…” – podsumował Markowski.

Źródło: Facebook

  1. Konferencja prasowa: jakie plany na maj wobec obostrzeń ma rząd? [28.04.2021]
  2. Przerażające doniesienia o synu Krzysztofa Krawczyka. Tak źle jeszcze nie było, ale pojawia się światełko w tunelu
  3. 21-letnia kobieta zmarła po zatrzymaniu przez policję. Wszczęto śledztwo

Zobacz również: