z TVP do TVN

TVP nie przestaje zaskakiwać. Właśnie pojawiły się sensacyjne doniesienia. Okazuje się, iż z telewizją publiczną ma się pożegnać gwiazda, która od kilku lat regularnie pojawiała się na szklanym ekranie. Mało tego, osoba ta cieszy się ogromną popularnością wśród widzów.

TVP zrezygnuje z problematycznej gwiazdy

W mediach regularnie pojawiają się informacje o planowanych roszadach przy Woronicza. Według najnowszych plotek, władze TVP postanowiły zrezygnować z Michała Szpaka. Dziennikarze jednego z portali lifestylowych twierdzą, iż odejście piosenkarza jest niemalże pewne.

Przypomnijmy, iż Michał Szpak znany jest jako wieloletni trener w „The Voice of Poland”. We wspomnianym talent show piosenkarz doprowadził do zwycięstwa Martę Gałuszewską i Krystiana Ochmana. Dziś oboje wokaliści są znani i cenieni w naszym kraju.

Niewątpliwie Szpak jest niezwykle popularny wśród widzów „The Voice of Poland”. Świadczy o tym fakt, iż począwszy od 8. edycji hitu TVP nieprzerwanie zasiada w fotelu trenera tego show. Zatem pojawia się pytanie, dlaczego władze telewizji publicznej chciałyby się pozbyć tak lubianego artysty?

Michał Szpak straci posadę z powodu zaangażowania w Strajk Kobiet

Wydaje się, że taki ruch ze strony TVP jest związany z tym, iż Michał Szpak otwarcie mówi o swojej niechęci do obozu rządzącego obecnie w naszym kraju. Mało tego, piosenkarz popiera działania środowiska LGBT+ oraz Strajk Kobiet. Przypomnijmy, iż jesienią ubiegłego roku, wokalista wystąpił w trakcie protestu, który miał miejsce przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Poza tym, Szpak nagrał również utwór „Polska to kobieta”, którym to wsparł strajkujące osoby.

Jeden z portali plotkarskich zapytał przedstawicieli TVP wprost o przyszłość Szpaka w „The Voice of Poland”. „Skład jurorów formatu 'The Voice…’ jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie.” – usłyszeli dziennikarze.

Jak myślicie, czy rzeczywiście pogłoski o odejściu popularnego piosenkarza okażą się prawdziwe? Jeśli tak, myślicie, że Michał Szpak straci posadę z powodu swojego zaangażowania politycznego? Kto według Was zastąpi kontrowersyjnego artystę w fotelu trenera w nadchodzącej 12. edycji „The Voice of Poland”?

Źródło: Party, Plotek

  1. Niepokojące wieści o koronawirusie. Wykryli to zarówno u ojca, jak i u córki
  2. Niemcy: milion osób straciło pracę. Pracownicy żądają zmiany przepisów
  3. Tragedia na Górnym Śląsku. 17-latek wypadł z dziesiątego piętra

Zobacz również: