Bohdan Łazuka
Kadr z filmu "Chłopaki nie płaczą", Youtube

Bohdan Łazuka rzadko udziela się publicznie. Być może z tego powodu, jego najnowsza wypowiedź tak poruszyła opinię publiczną. Aktor wyznał, iż chciałby jeszcze pożyć parę lat. O co chodzi? Czyżby 83-latek miał jakieś poważne problemy zdrowotne?

Bohdan Łazuka nie opuszcza domu

Z pewnością obecna sytuacja pandemiczna nie jest łatwa dla nikogo z nas. Szczególnie osoby starsze, będące w grupie podwyższonego ryzyka muszą na siebie uważać. Z tego powodu, seniorzy znacznie ograniczyli swoją aktywność w dobie epidemii COVID-19.

Bohdan Łazuka, podobnie jak inni polscy emeryci, postanowił poważnie potraktować zalecenia rządzących. Aktor wycofał się z życia zawodowego już jakiś czas temu. Jednak mimo to, sporadycznie pojawiał się w mediach. Obecnie, z powodu koronawirusa, mężczyzna nie opuszcza domu. „Jak na starego emeryta przystało, siedzę sobie w domu.” – wyznał na łamach popularnego tabloidu senior.

Niewątpliwie, Bohdan Łazuka obawia się zakażenia COVID-19. Świadczy o tym jego wypowiedź w mediach. 83-latek przyznał, iż unika miejsc, gdzie znajduje się dużo ludzi. Takiego podejścia nie zmieniło nawet to, iż aktor został już zaszczepiony. „Ja się niczego nie boję, bo jestem zaszczepiony dwukrotnie, ale znając też niesubordynację moich kochanych rodaków, nigdzie nie chodzę. Ludzie myślą, że są nieśmiertelni, a ja mimo wszystko chcę jeszcze parę lat pożyć.” – zauważył Łazuka. Zwłaszcza te ostatnie słowa mocno poruszyły internautami.

Wydaje się, że aktor jest niezwykle przejęty całą sytuacją i drży o zdrowie swoje i swojej małżonki. Prawdopodobnie z tego powodu, Bohdan Łazuka i jego żona, Renata Węglińska spędzili Święta Wielkiej Nocy samotnie w domu. Nie spotkali się z córką Olgą, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Do Łazuki nie przyjechał również jego syn Adam, będący owocem znajomości z tancerką Małgorzatą Viresco. Mało tego, artysta nie poszedł nawet w święta do kościoła. „Ponieważ moje najbliższe istoty są za granicą, a my z małżonką w domu. Nie chcę się powoływać na to świństwo, które nas otacza, ale człowiek już nie ma tej emocji, którą miał kiedyś przy świętach, które rzeczywiście były radosne. Teraz jak większość rodaków siedzę w domu.” – skwitował artysta.

Źródło: Super Express, Onet

  1. Robert Lewandowski zmienia branże. „Wygadać” miał się syn Magdy Gessler
  2. Planujesz się zaszczepić? Zobacz co wymyśliło PSL
  3. Indie: padł światowy rekord zakażeń. Władze stanowe oskarżają sąsiadów

Zobacz również: