Robert Lewandowski, foto: Instagram

Polskie media obiegła informacja o nowej branży, w którą inwestuje teraz kapitan naszej reprezentacji Robert Lewandowski. Okazuje się, że Lewy zakłada swoją restaurację. W organizacji całego przedsięwzięcia ma mu pomagać Tadeusz Muller, prywatnie syn popularnej restauratorki Magdy Gessler. To też on zdradził kilka kwestii związanych z nową ideą.

Nowy lokal ma się otworzyć w Warszawie, a dokładnie na browarach warszawskich. Restauracja – jak wynika z medialnych – doniesień ma być naprawdę dużym lokalem, który ma mieć powierzchnię równą 3300 metrom kwadratowym. Co więcej mowa aż o 3 kuchniach, O szczegółach nowej inwestycji Lewego donosi m.in. portal „Jastrząb Post”, który rozmawiał z Tadeuszem Mullerem.

ZOBACZ!  Stan Borys trafił do szpitala. Niepokojące informacje

Robert Lewandowski otwiera restaurację pod okiem Tadeusza Mullera

To właśnie Tadeusz Muller ma sprawować pieczę nad otwarcie nowego lokalu. Tłumaczy on, że w zamyśle naszego kapitana ma to być sportowy bar z menu w amerykańskim stylu, gdzie miejsce dla siebie znajdzie każdy kibic. Ale nie tylko, lokal ma być również dedykowany całym rodzinom.

Tadeusz Muller tłumaczy jakie dokładnie on ma zadanie w tym projekcie. Mówi również o tym czego możemy się spodziewać w nowo otwartym lokalu, który według planów ma funkcjonować już na przełomie czerwca i lipca.

    „Zajmuję się stworzeniem menu, koncepcji tego, jak to miejsce ma wyglądać, czym ma zaskakiwać gości. Całym formatem miejsca, co nie jest łatwe, bo miejsce jest bardzo duże” – zdradził Muller.

    „Dostaje wszystkie materiały, wszystkie dania i daje feedback. Rola Roberta na kształt menu jest jeszcze przed nami, bo dogrywamy jeszcze menu, są ostatnie szlify” – dodał na koniec.

źródło: o2.pl/jastrzabpost.pl

ZOBACZ!  Tragedia na planie filmu. Nie żyje jedna osoba. Druga w szpitalu

Zobacz również: