Robert Lewandowski, foto: Instagram

Polskie media obiegła informacja o nowej branży, w którą inwestuje teraz kapitan naszej reprezentacji Robert Lewandowski. Okazuje się, że Lewy zakłada swoją restaurację. W organizacji całego przedsięwzięcia ma mu pomagać Tadeusz Muller, prywatnie syn popularnej restauratorki Magdy Gessler. To też on zdradził kilka kwestii związanych z nową ideą.

Nowy lokal ma się otworzyć w Warszawie, a dokładnie na browarach warszawskich. Restauracja – jak wynika z medialnych – doniesień ma być naprawdę dużym lokalem, który ma mieć powierzchnię równą 3300 metrom kwadratowym. Co więcej mowa aż o 3 kuchniach, O szczegółach nowej inwestycji Lewego donosi m.in. portal „Jastrząb Post”, który rozmawiał z Tadeuszem Mullerem.

[irp]

Robert Lewandowski otwiera restaurację pod okiem Tadeusza Mullera

To właśnie Tadeusz Muller ma sprawować pieczę nad otwarcie nowego lokalu. Tłumaczy on, że w zamyśle naszego kapitana ma to być sportowy bar z menu w amerykańskim stylu, gdzie miejsce dla siebie znajdzie każdy kibic. Ale nie tylko, lokal ma być również dedykowany całym rodzinom.

Tadeusz Muller tłumaczy jakie dokładnie on ma zadanie w tym projekcie. Mówi również o tym czego możemy się spodziewać w nowo otwartym lokalu, który według planów ma funkcjonować już na przełomie czerwca i lipca.

    „Zajmuję się stworzeniem menu, koncepcji tego, jak to miejsce ma wyglądać, czym ma zaskakiwać gości. Całym formatem miejsca, co nie jest łatwe, bo miejsce jest bardzo duże” – zdradził Muller.

    „Dostaje wszystkie materiały, wszystkie dania i daje feedback. Rola Roberta na kształt menu jest jeszcze przed nami, bo dogrywamy jeszcze menu, są ostatnie szlify” – dodał na koniec.

źródło: o2.pl/jastrzabpost.pl

[irp]

Zobacz również: