Justyna Żyła sąd

Justyna Żyła znów dała o sobie znać. Tym razem celebrytka wyraziła obawy związane ze swoją córką. Tradycyjnie do całej sprawy kobieta „wmieszała” swojego byłego męża Piotra.

Justyna Żyła znów wzbudza kontrowersje w mediach społecznościowych

Trzeba przyznać, że od dłuższego czasu celebrytka nie publikowała żadnych złośliwości pod adresem byłego męża. Kto wie, być może kroki prawne podjęte przez obecną partnerkę Piotra, spowodowały, iż Justyna Żyła nieco się uspokoiła.

Jednak w myśl przysłowia „nic nie może wiecznie trwać”, kobieta znowu wspomniała w mediach społecznościowych byłego ukochanego. Wszystko za sprawą ich 9-letniej córki. Justyna Żyła umieściła fotografię, na której widać jak Karolina zjada przekąskę przygotowaną przez mamę.

Celebrytka kolejny raz wspomina Piotra Żyłę

Przy okazji była Piotra Żyły zdradziła jak radzi sobie z kaprysami żywieniowymi swojej pociechy. Justyna wspomniała również jakimi sposobami stara się przemycić do jadłospisu Karoliny nielubiane przez dziewczynkę produkty. „Człowiek „węgiel”. Cii, matka tak przemyca mięcho i ryby, jak się da. Nie piszcie „da się bez mięsa” itd. Trenując z taką aktywnością fizyczną, którą ma 9-latka, trzeba dostarczać wszystkiego, a witamin, owoców itd nam nie brakuje.” – napisała Justyna Żyła.

Oprócz tego, Justyna ponarzekała na zły wpływ social mediów na dzieci. Co ciekawe, na koniec nawiązała nieco do swojego byłego męża. „Jadła wszystko, póki Tik Tok nie zwołał tej mody „mięso jest ble, zamienniki są złe, warzywa są złe”. Szlag mnie trafia. Macie taki sam problem? (Oprócz nie masz dostępu do internetu na dwa dni?) Kurczę nawet taka kara nie pomaga, ale co cię nie zabije, to cię wzmocni. Dobra, przyznam, że młoda to cały ojciec, więc boję się podwójnie.” – wyznała Justyna Żyła.

Justyna Żyła

Jak nie trudno się domyśleć to, co napisała celebrytka wywołało falę komentarzy. „Nie chciałabym robić „kariery” na fakcie że zostałam porzucona przez znanego męża. Wolałabym raczej pozostać anonimowa.”, „Żyłowa jeszcze się doczeka , że kiedyś zabiorą jej dzieci może wtedy nareszcie się zamknie.”, „Jeżeli dziewczynka jest cały tata to mała ma niesamowite szczęście, że się nie wdała w toksyczną mało lotną matkę.” – krytykowali Justynę internauci.

Źródło: Instagram, Pudelek

  1. Aż nie chce się wierzyć, że to tutaj mieszkała Violetta Villas. Przerażający widok zasmucił fanów diwy
  2. Rafał Trzaskowski w ogniu krytyki rzecznika Kancelarii Prezydenta. A to za sprawą Twittera
  3. Biedroń i Senyszyn zniesławili Jana Pawła II? Sprawa trafi do sądu. Zobacz, co napisali

Zobacz również: