Krzysztof Krawczyk

Choć od śmierci i pogrzebu Krzysztofa Krawczyka mijają kolejne godziny i dni, to w mediach aż się roi od kolejnych informacji przekazywanych przez jego najbliższe otoczenie. Tym razem głos kolejny raz zabrał Marian Lichtman. Ujawnił treść przedostatniej rozmowy z Krzysztofem Krawczykiem. To właśnie podczas niej, padła nietypowa prośba.

Lichtman przekazuje mediom kolejne informacje o nieżyjącym już Krzysztofie Krawczyku

Choć niedawno opublikowaliśmy artykuł, w którym opisaliśmy, jak Ewa Krawczyk prosiła Mariana Lichtmana o to, by dał rodzinie spokój, to jednak ten nie zraża się i publikuje kolejne informacje. Ostro na wypowiedzi Lichtmana reaguje także najbliższy przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala.

Najnowszym wieściom, które wypłynęły od Mariana Lichtmana przyjrzały się portale Jastrząb Post oraz Goniec.pl. Członek „Trubadurów” postanowił wspomnieć publicznie jedną z ostatnich rozmów z Krzysztofem Krawczykiem i ujawnił tym samym kilka, pikantnych szczegółów.

Jak analizują ww. portale, wypowiedź Mariana Lichtmana ma związek z informacjami o tym, że Krzysztof Krawczyk zdążył nagrać ze swoim synem album, który ma się niedługo ukazać. Okazuje się, że mogło być zupełnie inaczej. Krawczyk podczas jednej z ostatnich rozmów z Lichtmanem, miał go prosić o napisanie materiału dla swojego syna. „On mnie namówił, ale ja się wstrzymałem. Dlatego, że on miał swoje produkcje, które na niego czekają. Moja żona Bożena powiedziała, że to Krzysztof jest jego tatą, priorytet jest w jego stajni artystycznej. Dlatego odpuściłem to. Nie chciałem w to wchodzić. Krzysztof miał swoje studio, swoich producentów. Mimo że mnie prosił.” – wspomina Trubadur.

Lichtman przyznał nawet, że spotkał się z synem Krawczyka i już ustalił piosenkę oraz teledysk, ale wówczas, we wszystko zaingerował Andrzej Kosmala. Zadzwonił do Krawczyka, powiedział, że ma gotowy projekt dla jego syna i tak, współpraca z Lichtmanem miała legnąć w gruzach.

„Lichtman podkreślił, że nie chciał zaogniać sytuacji za życia Krzysztofa Krawczyka. Szczególnie że jego menadżer miał prawo pierwszeństwa w związku z planowanymi projektami i mogło to spowodować wiele jeszcze bardziej konfliktowych sytuacji.” – tłumaczy portal Goniec.pl.

źródło: Goniec.pl, Jastrząb Post

  1. Michał Dworczyk właśnie to potwierdził. Sensacyjne doniesienia stają się faktem
  2. Krzysztof Jackowski zdradził co czeka nas w najbliższych miesiącach. Oto jak będzie wyglądać przyszłość Polski i świata
  3. Drastyczny film opublikowany ku przestrodze rodziców. Chłopiec podczas zabawy został wciągnięty przez bieżnię [WIDEO]