Marian Lichtman

Dawny kolega z zespołu Krzysztofa Krawczyka kolejny raz zadziwił opinię publiczną. Tym razem, Marian Lichtman kazał zamknąć się w trumnie i wyprawił swój pogrzeb. Czy Trubadur oszalał?

Marian Lichtman stara się pomóc synowi Krawczyka

Niewątpliwie członek zespołu Trubadurzy należy do dość kontrowersyjnych osób. Wszystko za sprawą wydarzeń, które miały miejsce po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Szerokim echem w mediach odbił się konflikt Mariana Lichtmana z Andrzejem Kosmalą i Ewą Krawczyk.

Jedną ze spornych kwestii była ta dotycząca pomocy jedynemu synowi Krawczyka. Marian Lichtman twierdził, że zawsze będzie pomagał dziecku swojego wieloletniego przyjaciela. Prawdopodobnie z tego powodu zaangażował chłopaka w swój najnowszy projekt muzyczny, który realizował na cmentarzu żydowskim w Łodzi.

Trzeba przyznać, że pomysł Trubadura był dość osobliwy. Na potrzeby teledysku do piosenki „Wixa” Marian Lichtman kazał się zamknąć w drewnianej trumnie i urządzić swój pogrzeb. Na czele konduktu żałobnego maszerował wspomniany Krzysztof junior. To jednak nie jedyna niespodzianka.

Po pierwsze, syn Krawczyka zagrał solówkę na saksofonie. Po drugie, Marian Lichtman niespodziewanie ożył i wstał z grobu. Poza tym, zdziwieni internauci dostrzegli, iż Trubadur przystroił się szalem marki Fendi za bagatela 2 tysiące złotych.

Oczywiście działania Mariana Lichtmana spotkały się z licznymi komentarzami internautów. W zdecydowanej większości były one negatywne. „Co to ma być?”, „Tak serio”, „Cyrk”, „Nie wiem jak to skomentować”, „Normalnie wysokie loty ten teledysk” – krytykowali ludzie pomysł Trubadura.

Co ciekawe, znalazły się również nieliczne głosy osób, sprzyjających Lichtmanowi. „Brawo. Tak trzymać”, „Dobry pomysł z tą trumną i młodym za nią. Kosmala powinien zrozumieć przytyk”, „Nakrecacie sie a nie wiecie o kim to jest i co to za wystep moze okazac sie nie zly . Po co tyle zlosliwych komentarzy .Opamietajcie sie i poczekajcie do czasu ukazania sie w TV . Zazdrosc Was zrzera ze ktos cos robi” – pisali inni.

Źródło: Pudelek

  1. Serial „Klan” czekają poważne zmiany. TVP podjęło zaskakującą decyzję
  2. Królowa polskiej piosenki kończy karierę. To ogromna strata dla rodzimej muzyki
  3. Na zboczach gór leżą setki ciał. Widok jak w filmie katastroficznym

Zobacz również: