Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski podzielił się z Polakami swoimi przepowiedniami. Mężczyzna opowiedział o tym, co jego zdaniem wydarzy się w kraju i na świecie w ciągu najbliższych miesięcy.

Krzysztof Jackowski odpowiedział na pytania internautów

Jasnowidz z Człuchowa poprowadził niedawno audycję na popularnym YouTube. Celebryta zdecydował się odpowiedzieć na pytania, które na żywo zadali mu widzowie jego kanału. Niewątpliwie Krzysztof Jackowski poruszył wiele interesujących kwestii takich jak pogoda w trakcie wakacji, czy życie po śmierci.

Jeden z widzów zapytał jasnowidza o sytuację Polski. Konkretnie padło pytanie o to, czy Krzysztof Jackowski zgadza się z tezą, że nasza ojczyzna jako jedno z niewielu państw przetrwa i stanie się wspaniałym, silnym krajem. Niestety słowa mężczyzny nie napawają optymizmem. „No ja tak tego nie czuję, dlatego że Polska leży w bardzo niedobrym punkcie geopolitycznym. Z jednej strony mamy Europę, z drugiej Rosję. Mamy taki punkt, gdzie na ogół gdy dzieje się coś na świecie niedobrego, Polska w taki czy inny sposób obrywa. Poza tym nie mamy silnego państwa. Nie mamy stabilnej, silnej polityki.” – wyznał Jackowski. Człuchowianin zauważa także, iż Polska niepotrzebnie wychodzi przed szereg. Z tego powodu, cierpimy później na płaszczyźnie gospodarczej, czy też politycznej.

Jasnowidz nie ma dobrych wiadomości dla urlopowiczów

Kolejny z internautów dopytywał o to, jak wygląda życie po śmierci. Czy po tzw. drugiej stronie są chodniki, skwery, wymiary, fizyczność. „Jak tam jest to ja nie wiem. Wiem, że tak jest. We wcześniejszych audycjach opowiadałem o swoich różnych przeżyciach które miałem związane z poszukiwaniem osób zaginionych i to za pośrednictwem tych osobowości. Jacy my jesteśmy po śmierci, zwyczajni jesteśmy.” – odpowiedział Krzysztof Jackowski. Oprócz tego, mężczyzna zasugerował, iż po śmierci człowiek jest jak ptak. Przykładowo może zawisnąć w powietrzu, jest „lotny”.

Co ciekawe, jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się również na temat pogody w trakcie wakacji. „Nie chcę Was martwić, ale uważam, że lato będzie bardzo zmienne i kapryśne i nie za ciekawe. Nie chciałbym tego.” – przewidywał Krzysztof Jackowski.

Źródło: YouTube, Super Express

  1. 150 tysięcy żołnierzy przy granicy z Ukrainą. Unia Europejska reaguje
  2. Szokujące zdjęcia ze Smoleńska. Publikują je dopiero po 11 latach
  3. Drastyczny film opublikowany ku przestrodze rodziców. Chłopiec podczas zabawy został wciągnięty przez bieżnię [WIDEO]

Zobacz również: