wybuch gazu

Katastrofa Smoleńska wciąż budzi wiele emocji. Przy okazji obchodzonej przez kilkoma dnami 11. rocznicy, TVP wyemitowała materiał, opierający się na ustaleniach komisji Antoniego Macierewicza. Kolejny raz zasugerowano, że na pokładzie Tu-154 doszło do eksplozji. To jednak nie jedyny temat, który wywołał sporą dyskusję. Teraz, po 11 latach od katastrofy pojawiły się zdjęcia ze Smoleńska. Wyciekły między innymi nieznane fotografie, na której widzimy Ewę Kopacz. Spoglądając na nie, można mieć bardzo mieszane uczucia…

Ewa Kopacz na zdjęciach ze Smoleńska. Zastanawiające sceny

„Film dokumentalny Ewy Stankiewicz przedstawił nowe nieznane szerzej relacje i fotografie wykonane tuż po katastrofie smoleńskiej. Szczególnie duże oburzenie wywołały nieznane zdjęcia Kopacz wykonane w prosektorium, gdzie spoczywały ciała ofiar katastrofy.” – czytamy na portalu wmeritum.pl.

Kadry z filmu pojawiły się między innymi na Twitterze i błyskawicznie zyskują popularność. „Tak panią Ewę Kopacz historia zapamięta…” – czytamy we wpisie. „Zdjęcia ukazują ówczesną minister z dobrym nastroju, uśmiechniętą i rozmawiającą z rosyjskimi medykami. W tle jednego ze zdjęć, widzimy ciało ofiary katastrofy smoleńskiej. W sieci zawrzało.” – opisuje wszystko portal wmeritum.pl. Spójrzcie sami.

https://twitter.com/K_Kossowski/status/1383879480242970624

Do sprawy odnieśli się internauci, a także dziennikarze. Komentarza nie pożałował sobie Samuel Pereira. Szef TVP Info stwierdził, że zdjęcia są tylko wierzchołkiem góry lodowej.

„Po 11 latach Polacy dopiero zobaczyli zdjęcia rozradowanej, popijającą kawusię i robiącą słit focie Ewę Kopacz (konstytucyjnego ministra) w rosyjskim prosektorium nad ciałami zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem.” – napisał na Twitterze Maciej Stańczyk.

„Uśmiechnięte,kokietujące fotki byłej minister zdrowia i póżniej byłej premier,obutej w szpileczki, z rosyjskimi „medykami” pracującymi z „naszymi medykami ramię w ramię”…”. – dodała w swoich mediach społecznościowych Krystyna Pawłowicz.

źródło: wmeritum.pl

  1. Drastyczny film opublikowany ku przestrodze rodziców. Chłopiec podczas zabawy został wciągnięty przez bieżnię [WIDEO]
  2. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc. Ranił kobietę nożem
  3. Jest oficjalna data. Rząd deklaruje, że każdy dostanie skierowanie na szczepienie

Zobacz również: