policja poszukuje mężczyzny
KRP Mokotów

Policja poszukuje mężczyzny, który jest podejrzewany o ranienie kobiety nożem. Dzięki monitoringowi udało się ustalić jego wizerunek. Mundurowi proszą o kontakt wszystkich tych, którzy mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat tożsamości poszukiwanego mężczyzny. Poniżej publikujemy kilka zdjęć z monitoringu.

Policja poszukuje podejrzanego o zranienie kobiety nożem. Rozpoznajesz go?

„Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu KRP II, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla Warszawy Mokotowa w Warszawie, prowadzą dochodzenie w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, zaistniałego w dniu 15.03.2021 r. około godz. 19:00 na ul. Czerskiej 21 w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje podejrzanego przedstawionego na zdjęciu lub był świadkiem tego zdarzenia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.” – czytamy na stronie mokotowskiej policji.

Wizerunek poszukiwanego i miejsce, w którym się poruszał

Poniżej publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których jest widoczny podejrzany oraz drogę, którą się poruszał a także szczegóły całego zajścia.

Jak przekazują mundurowi, ze wstępnych ustaleń wynika, że przedstawiany powyżej mężczyzna zadał cios ostrym narzędziem w okolice głowy kobiecie, wskutek czego doznała ona obrażeń twarzoczaszki. Ogólnopolskie media mówią, że chodzi o nóż.

Mężczyzna ma około 30-40 lat i 180 cm wzrostu. W dniu zdarzenia ubrany był w ciemną kurtkę oraz spodnie. Po zajściu uciekał ulicą Podchorążych do skrzyżowania, a dalej przy obiekcie SOP, po czym skręcił w ul. Sielecką.

Jeżeli masz jakiekolwiek informację o nim lub widziałeś go w trakcie tego dnia, skontaktuj się z policją. „Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.” – proszą mundurowi.

źródło: KRP Mokotów

  1. Zamieszanie wokół pogrzebu Księcia Filipa. Kamery dostrzegły niezwykłą rzecz
  2. Nowe fakty w sprawie śmierci 3-letniej dziewczynki. Można było tego uniknąć?
  3. Wzruszający apel Ewy Krawczyk. „Błagam cię, daj nam spokój”

Zobacz również: