źródło: Facebook/Radio ZET

Ta wstrząsająca historia miała miejsce w USA. 12-dziewczynka zaszła w ciążę – jak opisują media – prawdopodobnie ze swoim partnerem. Matka dziewczynki stanie przed sądem w tej sprawie. Jak bowiem się dowiadujemy 12-latka wciąż ma kontakt z mężczyzną, który dopuścił się wykorzystania seksualnego.

Tulsa, stan Oklahoma, USA – wstrząsająca historia związku 12-latki z 24-letnim mężczyzną znajdzie swój finał w sądzie. Miejscowi policjanci przekazali, iż Desiree Castaneda oraz pozostali członkowie rodziny byli świadomi tej sytuacji.

Co więcej, kiedy dziewczynka zaszła w ciążę, na zorganizowanym przez rodzinę bocianowym pojawił się 24-latka po wcześniejszym otrzymaniu zaproszenia. Zdjęcie z tego wydarzenia pojawiło się w sieci.

24-letni Juan Miranda-Jara odpowie za gwałt?

Tak, mężczyzna, którego personalia zostały udostępnione przez media stanie przed sądem za seks z nieletnią. Sytuacji z pewnością nie poprawi fakt, iż 12-latka zaszła w ciążę. Juan Miranda-Jara został już aresztowany przez policję z Tulsy w szpitalu, kiedy to przywiózł tam ciężarną 12-latkę.

Wcześniej jednak miał on wciąż bliski kontakt z dziewczynką, chociażby na rodzinnej imprezie, kiedy świętowano „dobrą nowinę”. Co więcej 24-latek przyznaje się do utrzymywania relacji z dziewczynką oraz dumnie przyznaje, iż zostanie ojcem.

„Weszli tak, jak każda inna para, podekscytowani narodzinami swojego dziecka” – mówił miejscowy policjant Danny Bean podczas w wywiadu dla Fox 23.

Rodzina również poniesie konsekwencje

Przede wszystkim główną oskarżoną jest matka, która nie zapobiegła sytuacji. Jak przyznaje nie widziała ona nic złego w związku jej córki ze starszym mężczyzną. Jej zdanie podzielała także rodzina 12-latki. Desiree Castaneda jest oskarżona o wykorzystywanie seksualne nieletniej oraz o dopuszczenie się wobec niej zaniedbania.

źródło: RadioZet.pl

Zobacz również: