Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor co tydzień pomaga potrzebującym osobom w remontach ich domów. Jednak wielu widzów zastanawia się nad tym, jak właściwie wygląda lokum prowadzącej „Nasz Nowy Dom”. Trzeba przyznać, że domostwo sympatycznej dziennikarki robi wrażenie.

Katarzyna Dowbor znalazła swoje miejsce na ziemi

Gwiazda Polsatu długo szukała idealnego lokum. Świadczy o tym chociażby fakt, iż kilkukrotnie zmieniał się adres pod którym mogliśmy zastać dziennikarkę. Na szczęście Dowbor w końcu znalazła idealne miejsce.

Domostwo, które przypadło do gustu prowadzącej „Nasz Nowy Dom” znajduje się pod Warszawą. Kobieta mieszka w nim ze swoją córką Marysią, dwoma psami i kotem. Co ciekawe, gwiazda odnalazła to miejsce zupełnym przypadkiem. Budynek, jak i zresztą okolica zachwyciły ją na tyle, iż postanowiła nabyć całą nieruchomość.

Dowbor nie ukrywa, iż wyremontowała dom tak, aby jak najbardziej odpowiadał jej potrzebom i gustom. Teraz jest niemalże pewna, że już nigdy nie opuści tego domostwa, gdyż to jej miejsce na ziemi.

Warto podkreślić, iż sam budynek nie jest duży, ponieważ liczy około 160 metrów kwadratowych. Znajduje się na przepięknej działce. Wiosną i latem jest tam bardzo zielono. Sercem domu wydaje się być kuchnia, która jest połączona z salonem. Dzięki temu zabiegowi pomieszczenie jest bardzo przestronne. Jak już pisaliśmy Katarzyna przeprowadziła spory remont nieruchomości, jednak tym czego postanowiła nie zmieniać są szafki kuchenne. Kobietę urzekła ich praktyczność i wygoda.

Gwiazda Polsatu lubi bibeloty

Niewątpliwie uwagę zwraca niezwykle stylowy salon. Pomieszczenie jest jasne i przestronne. Poza tym, nie da się nie zauważyć, iż gwiazda Polsatu przepada za dekoracjami. „Nie da się ukryć, iż Dowbor lubi wszelakiego rodzaju dodatki, których w jej domu jest pełno. Muszę mieć dużo tak zwanych durnostojek, czyli rzeczy, które lubię, bo urządzają wnętrze. Dla niektórych to tylko przedmioty, które zbierają kurz, ale według mnie tworzą klimat. Bez tego nie mogłabym żyć. Czuję się tu tak dobrze, że to na pewno mój ostatni dom. Niczego mi w nim nie brakuje!” – przyznała kiedyś dziennikarka.

Prowadząca „Nasz Nowy Dom” nie zapomniała również o elementach nawiązujących do przeszłości. W pomieszczeniach możemy odnaleźć stare fotografie, meble, czy też zabytkowe sprzęty. Dzięki temu lokum jest niezwykle klimatyczne.

Niewątpliwie dom Katarzyny Dowbor robi wrażenie. Klimatyczny, piękny i gustowny to tylko niektóre określenia przychodzące do głowy na jego temat. A Wy co sądzicie o domostwie dziennikarki?

Źródło: Super Express, Instagram

  1. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc. Ranił kobietę nożem
  2. Zamieszanie wokół pogrzebu Księcia Filipa. Kamery dostrzegły niezwykłą rzecz
  3. Wzruszający apel Ewy Krawczyk. „Błagam cię, daj nam spokój”

Zobacz również: