Lech Wałęsa

Niemożliwe staje się prawdziwe. Jak mówił, tak zrobił. Jakiś czas temu Lech Wałęsa wspominał o tym, że będzie poszukiwał dla siebie zajęcia. Teraz przeszedł od słów do czynów i zamieścił ogłoszenie, podając swoje wymagania finansowe. Te zwalają z nóg…

Lech Wałęsa szuka pracy. Pojawiło się ogłoszenie

Ogłoszenie, które zamieścił Lech Wałęsa publikujemy na końcu artykułu. O sprawie jako pierwszy poinformował Polsat News. I choć początkowo wszystko wyglądało na głupi żart, to prawdziwość ogłoszenia i chęci znalezienia pracy przez Lecha Wałęsę, potwierdził w rozmowie z tym medium, Marek Kaczmar, współpracownik byłego prezydenta.

Internautów zastanawia nie tylko opis zajęcia, jakiego chętny jest podjąć się Lech Wałęsa, ale przede wszystkim stawka godzinowa, jaką zażyczył sobie były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Na początku ubiegłego roku Lech Wałęsa otwarcie przyznał, że z powodu pandemii musiał zrezygnować z wielu zagranicznych wyjazdów, które były jego źródłem dochodu. I pomimo tego, że zarabia 6 tysięcy złotych emerytury, bankrutuje. Przyznał też, że będzie musiał rozglądać się za dodatkowym zajęciem. I właśnie to robi.

„Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia, autografy.” – czytamy w ogłoszeniu.

Po chwili dochodzimy jednak do fragmentu, w którym Lech Wałęsa pisze o swoich wymaganiach finansowych. I tutaj szok. „1-2 godzinne spotkanie z byłym przywódcą „Solidarności” to koszt minimum 20 tys. złotych” – czytamy. Zresztą zobaczcie sami na poniższe ogłoszenie.

Lech Wałęsa zamieścił ogłoszenie o poszukiwaniu pracy

źródło: Polsat News, Flexi

  1. Przełomowe słowa szefa Pfizera. To wtedy zakończy się pandemia?
  2. Rząd przekazał ważne informacje. Wiemy, co z powrotem do szkół i obostrzeniami
  3. 81% skuteczności? Wyniki badań jednoznaczne, to może być przełom w walce z koronawirusem

Zobacz również: