Jarosław Jakimowicz i Kamil Durczok
Jarosław Jakimowicz i Kamil Durczok

Ależ awantura! Kamil Durczok zamieścił wpis, w którym w mocny sposób poruszył głośną sprawę z oskarżeniami Jarosława Jakimowicza o gwałt. Publicysta TVP nie pozostał jednak dłużny i w jeszcze ostrzejszych słowach zwrócił się do Durczoka. Zobacz wzajemne „uprzejmości” obu panów.

Jarosław Jakimowicz odpowiada Durczokowi. „Szmaciarzu”

Wszystko zaczęło się od wpisu Kamila Durczoka, w którym były dziennikarz między innymi stacji TVN pochwalił się wygraną sprawą sądową przeciwko „Wprost”. „Dziś, po 6 latach PRAWOMOCNIE wygrałem ostatni z procesów. Sąd Apelacyjny w Warszawie nakazał całej tej grupie opublikowanie przeprosin za zamieszczone wtedy kłamstwa. Kłamali pisząc, że wykorzystując swoją pozycję szefa miałem złożyć „znanej dziennikarce”, propozycję seksualną o wulgarnej treści, zacytowaną w obu tych artykułach. Kłamali, a NIEZALEŻNY I NIEZAWISŁY, WOLNY SĄD zmiażdżył ich linię obrony. Wyrok jest prawomocny.” – nie ukrywał radości z wyroku sądu Kamil Durczok. W swoim wpisie postanowił przy okazji zaatakować także Jarosława Jakimowicza.

„I tylko szlag mnie trafia, kiedy widzę, jak oskarżony o GWAŁT, nieporównywalny pod żadnym względem czyn, niejaki Jakimowicz, po 4 dniach, piszcząc i płacząc, wraca na antenę. I pracuje w TVP Info, jakby nic się nie stało. Ja po pierwszych oskarżeniach złożyłem dymisję, a potem, za porozumieniem stron, rozstałem się z TVN. Jak widać, honorowe zachowania się nie opłacają.” – uderzył Durczok ostro w Jakimowicza. Ten drugi nie pozostał obojętny. W furiacki sposób zaatakował Durczoka, co możecie zobaczyć poniżej.

„Nie porównuj swojego bagna łobuzie do mojej sytuacji. Nie zachowałeś się szmaciarzu honorowo, tylko zrobiłeś, to ci Miszczak kazał i ogarnął, żeby ciebie szmaciarzu nie pogrążyli w zeznaniach. Ciesz się, że tak zależało im, jemu na wizerunku stacji, bo inaczej………. wiesz, gdzie byś był?.” – odpowiedział Durczokowi, Jarosław Jakimowicz. To jeszcze nie wszystko. Po chwili Jakimowicz przeszedł do kolejnego, można rzec, frontalnego ataku na byłego dziennikarza chociażby stacji TVN.

„Od poniedziałku jadę z Tobą jak ze szmatą”

„Ja jestem z Warszawy, dużo wiem, dużo słyszałem o tym twoim mieszkanku. Chcesz narobić rabanu, to ja chętnie powyciągam nowych i tych samych świadków, którzy może będą zmuszeni zacząć mówić‼️ Zaraz będziesz w większym gównie, niż ci się wydaje. Załatw sprawy człowieku HONORU z ex żoną, przestań jeździć jak bandzior nawalony po drogach i się odpierdol. Zaraz blady strach padnie na twoje byłe koleżanki z pracy i wróci całe to gówno, w którym uczestniczyły dzięki Tobie. Honorowy‼️ Nie ośmieszaj się kmiocie. Jeżeli byłoby, jak mówisz, to rozumiem, że następna ramówka TVN twoja? Jest weekend, masz czas, żeby się skonsultować, czy to ma sens dla ciebie i mam zniknąć z Twojego wpisu, a od poniedziałku jadę z Tobą jak ze szmatą. Nie będę nękał swojej kancelarii w weekend.” – ostrzega Jarosław Jakimowicz Kamila Durczoka.

źródło: o2.pl, Facebook

  1. Awantura w domu Wałęsy! Wszystko się nagrało. Zobaczcie, zanim film zniknie z sieci
  2. Jakie objawy po szczepieniu na COVID-19 powinny nas niepokoić? Lekarz tłumaczy
  3. Dwie młode kobiety straciły oszczędności życia. Uważajcie, żeby się na to nie nabrać!

Zobacz również: