Ewa Krawczyk nie radzi sobie

Kilka dni temu media obiegła smutna informacja o tym, że Krzysztof Krawczyk jest zakażony koronawirusem. Piosenkarz, który przez trwającą pandemię zawiesił swoją karierę, trafił do szpitala. W mediach społecznościowych zamieścił poruszający wpis. Dlatego wielu internautów zastanawia się, w jakim stanie zdrowia jest obecnie Krawczyk. Portalowi Plejada udało się dotrzeć do jego żony.

W jakim stanie jest Krzysztof Krawczyk?

O tym, że wokalista trafił do szpitala pisaliśmy kilka dni temu. Poinformował o tym sam Krzysztof Krawczyk za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Z wpisu Krawczyka powiało mocnym pesymizmem. „Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę!.” – napisał między innymi Krawczyk.

Okazuje się, że piosenkarz zakaził się koronawirusem, pomimo tego, że jakiś czas temu przyjął szczepionkę. „Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie!.” – czytaliśmy przed dwoma dniami w mediach społecznościowych Krzysztofa Krawczyka.

Od tego czasu nie ukazały się jednak publicznie żadne informacje o stanie zdrowia wokalisty. Milczenie przerwała jego żona, która udzieliła wywiadu dla portalu Plejada. Dzięki niemu wiemy, jak obecnie czuje się Krzysztof Krawczyk.

„Mój mąż nawet nie leży pod respiratorem. Ma łagodną formę koronawirusa.” – wyjawiła.

Choć małżonce Krzysztofa Krawczyka jest teraz ciężko, to nie traci optymizmu i wierzy, że Krzysztof już wkrótce do niej wróci. „Jest mi ciężko, bo przez 40 lat byliśmy razem przez 24 godziny na dobę. Teraz nie mam męża obok siebie i jest to dla mnie dramat. Przeżywam męki, bo nawet nie mogę go odwiedzić w szpitalu (…) Wydaje mi się, że ja bardziej przeżywam jego chorobę. On ma w szpitalu opiekę, a ja zostałam sama i cały czas biję się z myślami. Ale przeżyję to kolejne doświadczenie.” – przekazała portalowi Plejada.

źródło: Plejada, Pikio

  1. Zdruzgotana Katarzyna Dowbor. Dramatyczna sytuacja w rodzinie
  2. Morawiecki mówi o stanie wyjątkowym w Polsce. Wiadomo, kiedy rząd może go wprowadzić
  3. Niebywała historia w Indonezji. Po 16 latach odnaleziono zaginionego w czasie trzęsienia ziemi mężczyznę.

Zobacz również: