Ewa Krawczyk nie radzi sobie

Krzysztof Krawczyk, który jakiś czas temu zawiesił karierę i koncertowanie ze względu na pandemię koronawirusa, teraz trafił do szpitala. Sam zainteresowany poinformował o wszystkim w mediach społecznościowych. Momentalnie w jego stronę poleciały olbrzymie wyrazy wsparcia od fanów.

Krzysztof Krawczyk pod opieką lekarzy. Piosenkarz trafił do szpitala

„Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa.” – taka wiadomość gruchnęła w październiku zeszłego roku. Krzysztof Krawczyk wolał nie ryzykować ze względu na koronawirusa, mając na uwadze swoje problemy zdrowotne czy operację, którą przeszedł. Niestety, ale los nie okazał się łaskawy dla legendarnego piosenkarza. Krawczyk właśnie poinformował, że trafił do szpitala.

„Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę!” – napisał do swoich fanów na Facebooku Krzysztof Krawczyk.

Krawczykowi nie pomogła nawet szczepionka

Co ciekawe, okazuje się, że Krzysztof Krawczyk przyjął szczepionkę Pfeizera, niestety i ona nie uchroniła go przed zakażeniem koronawirusem. „Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie!” – wyjawiła legenda polskiej piosenki.

„Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! (…) Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą!” – dodaje Krzysztof Krawczyk.

Cały wpis Krzysztofa Krawczyka możecie zobaczyć poniżej. Piosenkarzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości, mając nadzieję, że jeszcze wznowi swoją karierę i usłyszymy na żywo jego piękne utwory, które wymieniać można by bez końca…

Pod wpisem Krawczyka znajdujemy gigantyczne wyrazy wsparcia dla wokalisty. „Drogi Panie Krzysztofie, Szybkiego powrotu do zdrowia.” – napisał między innymi kolega z branży, Sławek Uniatowski. „Panie Krzysztofie, zatańczymy z Panem jeszcze nie raz!” – dodają Internauci.

źródło: Facebook, RMF FM, Viva

  1. Morawiecki z Niedzielskim ogłoszą to jutro. Fatalne wieści na Święta Wielkanocne
  2. TVP rozstaje się z czołowym dziennikarzem. Jego reakcja? Mocny wpis w stronę Jacka Kurskiego
  3. Piłkarz reprezentacji Polski zakażony koronawirusem. Pojawia się pytanie, co dalej z kadrą?

Zobacz również: