Jaka jest Elżbieta Jaworowicz?

Elżbieta Jaworowicz to jedna z najdłużej współpracujących z Telewizją Polską dziennikarek. Kto z nas nie zna prowadzonego przez nią programu „Sprawa dla reportera”? W ostatnim czasie jednak na temat Jaworowicz pojawia się mnóstwo plotek. Część z nich wręcz niepokoi.

Co dalej z Elżbietą Jaworowicz i „Sprawą dla reportera”?

Prowadzona przez nią „Sprawa dla reportera” cieszy się olbrzymią popularnością. Telewidzowie nie wyobrażają sobie, by za sterami programu zasiadł ktoś inny. Czy to możliwe? W korytarzach TVP oraz w Internecie krąży na ten temat wiele różnych teorii. „Od pewnego czasu pojawiają się jednak plotki, że 74-letnia dziennikarka planuje przejść na emeryturę. Głos w tej sprawie zabrała jej znajoma.” – donosi portal o2.pl.

Przypomnijmy, że Elżbieta Jaworowicz obecna jest na antenie TVP od 1983 roku czyli od momentu, w którym rozpoczęła się emisja jej programu interwencyjnego pod dobrze znaną nazwą „Sprawa dla reportera”.

Praca w telewizji jest jednak wyczerpująca i na korytarzach TVP od dłuższego czasu pojawiają się plotki, że Elżbieta Jaworowicz planuje przejść na emeryturę. Choć 31 marca dziennikarka skończy 75 lat, nie chce jeszcze rezygnować z pracy.” – czytamy na łamach o2.pl.

Plotki o rzekomym odejściu dziennikarki z TVP dementuje także bliska znajoma Elżbiety Jaworowicz, która wypowiedziała się na łamach magazynu „Rewia”. „Dopóki zdrowie dopisuje, ma mnóstwo energii i chęci do pracy, chce prowadzić swój program. To daje jej radość i pozwala wierzyć, że trzeba walczyć o sprawiedliwość. Ona to robi, a ludzie są jej bardzo wdzięczni. Co tydzień dostaje setki listów i chce nieść tę pomoc jak najdłużej.” – wyznała informatorka, której tożsamości nie zdradzono.

źródło: Rewia, o2.pl, mat. prasowe

  1. Onet dotarł do najnowszych informacji. Wiadomo co zamknie dzisiaj rząd
  2. TVP rozstaje się z czołowym dziennikarzem. Jego reakcja? Mocny wpis w stronę Jacka Kurskiego
  3. Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. „Muszę podjąć walkę”. W stronę piosenkarza poleciały wyrazy wsparcia

Zobacz również: