Biedronka promocje

Biedronka znana jest z tego, że co tydzień wprowadza do oferty nowe promocje. Podobnie jest i tym razem. Na półkach sieci sklepu Jeronimo Martins znaleźć można wiele przecenionych produktów, czy w innych, grupowych promocjach. Zaskakuje jednak coś innego. Jedna z ofert, która jest dostępna za darmo.

Po raz pierwszy w Biedronce: za darmo

Niewątpliwie, promocja, która wystartowała właśnie dzisiaj, w poniedziałek i potrwa przez cały tydzień, aż do 28 marca, jest absolutnym hitem.

Biedronka co prawda nie rozdaje towarów za darmo, ale ogłosiła właśnie wielką akcję darmowej dostawy zakupów do domów. Wystarczy spełnić jeden prosty warunek i już, bez wychodzenia z domu, można zrobić zakupy online i otrzymać je dostarczone przez kuriera. Co warte jeszcze raz podkreślenia, akcja promocyjna potrwa tylko przez tydzień – od dzisiaj 22 marca do 28 marca włącznie.

Promocja została nawiązana we współpracy z Glovo, które jest dostarczycielem zakupów z Biedronki. Darmowa dostawa jest dostępna w 31 sklepach na terenie Polski. Szczegółową listę można sprawdzić na stronie Biedronki. A jak uzyskać darmową dostawę? Zobacz poniżej.

Wystarczy, że spełnisz jeden prosty warunek. Chodzi o wartość Twoich zakupów, która musi wynieść co najmniej 30 złotych. Wówczas za darmo otrzymasz swoje zakupy na podany adres.

Mało tego, Glovo ma też dla klientów Biedronki kolejną promocję. To zniżka 30 złotych na zakupy od 60 złotych. W tym celu należy jednak przed zamówieniem wprowadzić kod promocyjny: PIERWSZEZAKUPY, by naliczyła się odpowiednia zniżka.

źródło: Biedronka, mat. prasowe

  1. Krzysztof Cugowski ujawnił kwotę swojej emerytury. „Rok, dwa przeżyję bez grania, jakoś to będzie, ale co dalej”
  2. To nie żart. Opracowali doustną szczepionkę bez wychodzenia z domu. „Potrójna ochrona przed wirusem”
  3. Co Polacy sądzą o AstraZeneca? Przeprowadzono badanie, dało zaskakujące wyniki

Zobacz również: