Edyta Górniak o kosmitach

Edyta Górniak „zabłysnęła” kolejną kontrowersyjną wypowiedzią. Bez wątpienia internauci nie mogą uwierzyć w to, co usłyszeli z ust popularnej piosenkarki. Czy z gwiazdą naprawdę jest wszystko w porządku? 

Edyta Górniak mówi o cywilizacji pozaziemskiej

Z pewnością, wiele osób sądziło, że nic już nie przebije wypowiedzi wokalistki na temat epidemii koronawirusa. Niestety, okazało się, że Edyta Górniak znów dała próbkę swoich możliwości. Tym razem, gwiazda podzieliła się swoimi poglądami na temat cywilizacji pozaziemskiej.

Zacznijmy od tego, iż ostatnio Edyta Górniak wzięła udział w czacie na żywo ze swoimi wielbicielami. Artystka odpowiadała na pytania, które zadawali jej internauci. W pewnym momencie pojawił się temat UFO. Niewątpliwie, uczestnicy spotkania online nie kryli zdziwienia słysząc, co piosenkarka miała do powiedzenia w tej kwestii.

Najpierw Edyta Górniak powiedziała wprost, że jej wiedza na temat kosmitów jest dość obszerna. Oprócz tego, gwiazda uważa, iż przedstawiciele cywilizacji pozaziemskich są raczej pokojowo nastawieni do ludzi. „Zawsze czułam, ale nie miałam jakby wiedzy na ten temat, a teraz zgłębiłam tę wiedzę i absolutnie nie mam wątpliwości, że w naszej przestrzeni galaktycznej są różne cywilizacje wyższe, bardziej rozwinięte od nas i takie, które chcą nas wspierać, bardzo kochają ludzi, są gotowi pomóc i też inne, które może nie do końca kochają ludzi jako istoty boże, może z zazdrości, nie wiadomo.” – tłumaczyła internautom Edyta.

Piosenkarka stała się obiektem krytyki

Wykonawczyni hitu „Dotyk” zauważyła, iż informacje dotyczące cywilizacji pozaziemskich nie były przez wiele lat ujawniane. Dostęp do nich mieli tylko nieliczni, przede wszystkim, ludzie znajdujący się u władzy. „Na każdej planecie istnieje życie. Jest to wiedza znana od bardzo dawna, ale była to wiedza chroniona, ukryta bardzo, bardzo, bardzo szczelnie, przynajmniej przez 40 lat była ukrywana przez głównie głowy państw.” – powiedziała Edyta Górniak.

Na koniec warto zwrócić uwagę na reakcję internautów. Niewątpliwie w sieci pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy pod adresem Edyty. „Idzie w kierunku Villas… to smutne, że coś z głową nie tak…”, „Oczadziala baba”, „ta Pani chyba już całkowicie odleciała.” – krytykowali Górniak ludzie.

Źródło: Pomponik

  1. Niecodzienna decyzja brytyjskiej rodziny królewskiej. Drugi taki przypadek w historii
  2. Ale afera! Roksana Węgiel wybuchnęła płaczem na wizji. Nikt jeszcze jej tak nie potraktował
  3. Co Polacy sądzą o AstraZeneca? Przeprowadzono badanie, dało zaskakujące wyniki

Zobacz również: