Roksana Węgiel popłakała się

Roksana Węgiel jest uwielbiana przez Polaków. Niewątpliwie młoda wokalistka zdobyła sympatię nie tylko talentem, ale również pogodnym usposobieniem. Prawdopodobnie z tego powodu, wielbiciele 16-latki byli w szoku po tym, kiedy zobaczyli Roxie płaczącą przed kamerami.

Roksana Węgiel została potraktowana zbyt ostro

Zacznijmy od tego, iż zwyciężczyni „Eurowizji Junior” zdecydowała się wziąć udział w hicie „Dance, Dance, Dance”. Młodej gwieździe w programie TVP towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka Oliwia Górniak.

W aktualnym sezonie tanecznego show popisy celebrytów ocenia jury w mocno zmienionym składzie. Z poprzedniego została tylko Ida Nowakowska. Obok tancerki w fotelach jurorskich zasiedli bokserka Joanna Jędrzejczyk oraz choreograf Agustin Egurrola.

Chyba nikt nie przypuszczał, że już w pierwszym odcinku „Dance, Dance, Dance” wybuchnie afera z Roxie w roli głównej. Dokładnie rzecz biorąc, chodzi o występ solowy piosenkarki. Swoim tańcem Roksana Węgiel wywołała spór pomiędzy członkami jury. Ida Nowakowska pozytywnie oceniła to, co zaprezentowała 16-latka. Pokusiła się nawet o stwierdzenie, iż młoda uczestniczka hitu TVP ma dryg do tańca.

Zupełnie inne odczucie miał Agustin Egurrola. Doświadczony choreograf w mocnych słowach podsumował występ Roxie Węgiel. „Wykonanie było po prostu nudne i szkolne…” – powiedział bez ogródek tancerz. Swoją wypowiedzią zdziwił Idę Nowakowską. Co?! Ty widziałeś to samo co ja?” – obruszyła się gospodyni „Pytania na Śniadanie”.

Agustin Egurrola jeszcze gorszy niż Anna Mucha

Z pewnością, wypowiedź Agustina Egurroli podłamała młodziutką uczestniczkę „Dance, Dance, Dance”, której przypuszczalnie jeszcze nikt tak nie skrytykował. Roksana Węgiel była na tyle poruszona, że popłakała się. Szybko jednak okazało się, że zwyciężczyni „Eurowizji Junior” może liczyć na swoich wielbicieli. W internecie zaroiło się od komentarzy pełnych pocieszenia dla Roxie, a krytyki wobec Egurroli. „Jak Agustin odzywa się do nastolatki… Trochę empatii.”, „Dramat, jak skrytykował Roxie.”, „Uważam, że te pana wypowiedzi do Roksany i przekrzykiwanie Idy było nie na miejscu.”, „Krytykowanie w taki sposób 16-latki jest po prostu słabe.”, „Agustin jest za surowy, szczególnie dla Roxie.” – oburzali się internauci.

Co ciekawe, niektórzy widzowie show TVP stwierdzili, że Egurrola jest gorszym jurorem niż była w poprzedniej edycji Anna Mucha. A trzeba przypomnieć, iż aktorka nie bała się krytykować występów uczestników „Dance, Dance, Dance”.Teraz się okazuje, że Anna Mucha nie była taka zła…Agustin gorszy od Muchy w poprzedniej edycji .” – podsumowali postawę choreografa internauci.

Źródło: Pudelek

  1. Paweł Kukiz: „Już jestem w PiS. Piętnaście minut temu odebrałem legitymację”
  2. Co Polacy sądzą o AstraZeneca? Przeprowadzono badanie, dało zaskakujące wyniki
  3. Maryla Rodowicz wyjawiła prawdę o swoich dzieciach. Długo trzymała ten fakt w tajemnicy

Zobacz również: