Anna Mucha wpis

Nie od dziś wiadomo,że Anna Mucha to osoba, która nie boi się mówić otwarcie o tym, co myśli. Z tego powodu, często jej wypowiedzi wywoływały sporo kontrowersji. Nie inaczej było tym razem. Wydaje się, że najnowszy wpis aktorki nie każdemu przypadnie do gustu. 

Anna Mucha pokazała pośladki

Z pewnością, gwieździe „M jak Miłość” często zdarza się publicznie komentować sytuację w kraju. Aktorka do tego celu używa chociażby swojego profilu w mediach społecznościowych. W ostatnim wpisie Anna Mucha odniosła się do najnowszej decyzji rządzących.

Chodzi o dzisiejszą konferencję Adama Niedzielskiego, która odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Minister Zdrowia, zgodnie z oczekiwaniami, zapowiedział na niej wprowadzenie lockdownu na terenie całego kraju. Surowe restrykcje mają obowiązywać przez najbliższe trzy tygodnie. Podjęcie tak radykalnych kroków rządzący uzasadnili aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce. „Pandemia nadal się rozwija, nie widać, by hamowała.” – podkreślił Niedzielski.

Można powiedzieć, iż Anna Mucha w swoim stylu skomentowała fakt ponownego zamknięcia szkół, instytucji kultury, czy infrastruktury sportowej. Wpis, który gwiazda „M jak Miłość” umieściła na Instagramie jest dość wymowny i może budzić kontrowersje.

Otóż Anna Mucha wstawiła na swój profil zdjęcie swoich gołych pośladków. Do tego dodała wymowny tekst: „no i dupa…” oraz hashtag #lockdown. Właśnie w ten sposób aktorka wyraziła swoje niezadowolenie z najnowszej decyzji rządu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Oczywiście wpis celebrytki zgromadził tysiące polubień i mnóstwo komentarzy. Część użytkowników Instagrama poważnie podeszło do tematu obostrzeń. „Dupa to mało powiedziane. Znów praca zdalna.”, ” A juz bylo tak blisko.”, „No niestety…” – smucili się internauci. Trzeba jednak zauważyć, iż niektóre osoby podeszły do posta Muchy z humorem. „Jaka pupa jakie nogi.”, „Anka masz warunki, piękna pupa.”, „Pupa zgrabna ale co jest ważne ta d…a jest przyjemna.”, „Jak dwa pączki z cukrem pudrem.” – żartowali fani.

Źródło: Instagram

  1. Andrzej Piaseczny ma poważne problemy ze zdrowiem. Wokalista zaapelował do swoich fanów
  2. Mocne słowa Sutkowskiego. „Widziałbym wojsko i policję na ulicach”. Tak będą walczyć z koronawirusem?
  3. PILNE! Nowe obostrzenia w całej Polsce. Niedzielski ogłosił to przed momentem

Zobacz również: